IT platforma „viskas viename“

Workplace Hub

Workplace Hub: supaprastinkite savo IT


Šiais, nuolat didėjančio duomenų kiekio ir sudėtingų technologijų laikais, jūsų verslas susiduria su daugybe iššūkių. Darbuotojų darbas tampa dinamiškesnis, griežtinami duomenų saugumo standartai, o skirtingos sistemos turi būti reguliariai atnaujinamos. Workplace Hub - IT pagal jūsų sąlygas.

Workplace Hub  sujungia visą jūsų turimą IT į vientisą sistemą, maksimaliai padidindamas jūsų turimas biuro erdves. Tai lengva ir patikima infrastruktūra, dėl kurios nereikia suktis galvos, todėl galite sutelkti visą savo dėmesį į daugiau pridėtinės vertės turinčius darbus.

Sužinokite daugiau apie Workplace Hub

Įsivaizduokite, kad esate technologijų apsuptyje: Workplace Hub

Iki šiol sistemų suderinamumas buvo viena didžiausių kliūčių darbo našumui. Sujungdamas skirtingas darbo vietos IT infrastruktūros dalis, „Workplace Hub“ pašalina šią kliūtį ir teikia intelektualias paslaugas, kurios leidžia lengviau planuoti, valdyti ir tobulinti IT aplinką, reikalingą organizacijoms. Tai leidžia žmonėms dirbti patogiau iš bet kurio įrenginio ar bet kurios pasaulio vietos. Leidžia žmonėms valdyti savo technologijas pagal poreikį.

Nauda

Workplace Hub sudaro keli įrankiai, kuriuos galite naudoti IT valdymui pagerinti. Vienoje IT ekosistemoje yra derinamas valdymas, bendradarbiavimas, infrastruktūra ir palaikymas. IT paslaugų platforma įmonėms padeda kurti našų ir efektyvų bendradarbiavimą pasitelkiant stiprius technologijų partnerius, pvz., Hewlett Packard Enterprise, Sophos ir Microsoft.

   

   

WorkplaceHub funkcijų piktograma, administratoriaus prietaisų skydelis

Sumažinkite IT sudėtingumą

WorkplaceHub funkcijų piktograma, IT Infrastruktūra

Optimizuokite IT skirtas išlaidas

WorkplaceHub funkcijų piktograma, IT paslaugos

Būkite saugūs su visais savo duomenimis

WorkplaceHub funkcijų piktograma, naudotojo prietaisų skydelis

Padidinkite komandos efektyvumą

Galimos trys komplektacijos:

priešais kompiuterį esantis vyras kalbasi mobiliuoju telefonu

Automatinis PVM sąskaitų faktūrų ir kitų dokumentų skaitmenizavimas

Negaiškite laiko rankiniam dokumentų duomenų suvedimui!

Efektyvus dokumentų valdymas šiuolaikiniame versle yra nebe prabanga, o būtinybė. Ar pastebėjote, kad darbuotojai vis dar nemažai laiko praleidžia atlikdami pasikartojančius veiksmus. Dokumentus reikia skenuoti, apdoroti ir pristatyti į skirtingas vietas: persiųsti kolegoms, įkelti į CRM sistemą, elektroninį archyvą ir t. t. Dokumentų skaitmenizavimo procesas yra paremtas OCR algoritmu. Šiuo funkcionalumu randamos ir atpažįstamos dokumente esančios tekstinės ir skaitinės reikšmės.

Bendradarbiavimo platforma

Bendradarbiavimo platforma

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!

Skambinkite telefonu +370 5 210 770 arba užpildykite žemiau esančią formą!