AccurioPro Flux Premium


Svarbus įrankis darbų eigos automatizavimui optimizuoti.


AccurioPro Flux Premium naudojama užduoties numeriu paremta darbų eigos sistema, suteikianti klientams įrankį lengvai ir patogiai užsakyti spausdinamus gaminius. Naudotojai gali siųsti spausdinimo užduotis įmonės vidiniu tinklu tiesiai iš šaltinio programos į spaustuvę. Operatoriai gali rinktis iš daugybės išmanių spausdinimo funkcijų, skirtų visoms įeinančioms užduotims administruoti.


AccurioPro Flux Premium darbų eiga

Bendras

Bendras
 • Svarbiausių užduočių sąrašas
 • Dirbkite vienu metu
 • Ataskaitos kūrimas

Šablonai

Šablonai
 • Taisyklėmis paremtas užduočių priskyrimas
 • Automatinis spausdinimas

Užduoties numeris

Užduoties numeris
 • Spausdinamų darbų pateikimas per klientus

AccurioPro Flux Premium

AccurioPro Flux Premium

Parinktys

 • Flux Accounting Connector
  integruoja išorinius apskaitos sprendimus į spausdinimo procesą. Prijungia AccurioPro Flux Premium prie apskaitos programų Pcounter (valdymo sistema), SafeQ (Ysoft) arba PaperCut.
 • Flux Multi Seat
  reikalinga viena Flux Multi Seat licencija vienam papildomam operatoriui, kad būtų galima vienu metu dirbti su pagrindinių darbų sąrašu (maks. 10).
 • Flux Preflight Connector
  integruoja išorines patikrinimo prieš paleidimą sistemas, kad būtų išspręstos PDF problemos ir išvengta gamybos klaidų. Prijungia prie pdfToolbox (Callas) ir PitStop (Enfocus).

Kaip jums padeda "AccurioPro Flux"

Naudodamas "Job-ticket" spausdinimo darbų eigą „AccurioPro Flux Premium“ suteikia klientams įrankį, leidžiantį lengvai ir patogiai užsakyti spausdintus produktus. Naudodamiesi įmonės intranetu vartotojai gali siųsti spausdinimo užduotis tiesiai iš šaltinio programos į spausdinimo parduotuvę. Operatoriai gali pasirinkti iš daugelio protingų spausdinimo funkcijų, kad galėtų administruoti visus gaunamus darbus

Atsisiųskite gaminio brošiūrą, kad turėtumėte visą reikalingą informaciją po ranka

AccurioPro Flux Premium brošiūra
AccurioPro_Flux_Premium_Print_Autom-thumbnail

Susisiekite

Susisiekite
Taip, sutinku gauti naudinga informaciją rinkodaros tikslais šiais būdais:

Apie esamus ir kitus „Konica Minolta Baltia“ produktus ir paslaugas susijusių įmonių grupėje yra pritaikyti asmeniniai interesai . Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką .

Teksto laukeliai su * yra privalomi!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings