AccurioPro Flux Premium

GRAŽIAI VALDYKITE SPAUSDINIMO PROJEKTO DARBŲ EIGĄ


Svarbus įrankis darbų srauto automatizavimui optimizuoti.


AccurioPro Flux Premium yra pagrindinis kontrolės taškas, įskaitant darbų eigos automatizavimą ir darbo krūvio analizę. Jis optimizuotas naudoti CRD ir viešųjų įstaigų, universitetų ir įmonių vidinėse spaustuvėse ir yra pagrindinis įrankis išlaidoms mažinti ir investicijų grąžai maksimaliai padidinti.


Bendras

Bendras
 • Spausdinamų darbų pateikimas per klientus
 • Būsenos stebėjimas
 • Kelių operatorių bendradarbiavimas
 • Duomenų analizė

Spausdinimo politika ir taisyklės

Spausdinimo politika ir taisyklės
 • Spausdinimo politika
 • Spausdinimo taisyklės
 • Patikrinimas prieš paleidimą

AccurioPro Flux Premium

AccurioPro Flux Premium

Parinktys

 • Flux Accounting Connector
  integruoja išorinius apskaitos sprendimus į spausdinimo procesą. Prijungia AccurioPro Flux Premium prie apskaitos programų Pcounter (valdymo sistema), SafeQ (Ysoft) arba PaperCut.
 • Flux Multi Seat
  reikalinga viena Flux Multi Seat licencija vienam papildomam operatoriui, kad būtų galima vienu metu dirbti su pagrindinių darbų sąrašu (maks. 10).
 • Flux Preflight Connector
  integruoja išorines patikrinimo prieš paleidimą sistemas, kad būtų išspręstos PDF problemos ir išvengta gamybos klaidų. Prijungia prie pdfToolbox (Callas) ir PitStop (Enfocus).
 • Flux Raster Editor
  – su šiuo išplėstiniu redaktoriumi galite redaguoti dokumentus remdamiesi vaizdu / rastru. Su juo galite atlikti tipines vaizdo redagavimo operacijas (pvz., defektų šalinimą, asimetriškumo taisymą, naudoti teptuką, trinti, brėžti linijas, užpildyti) viename ir keliuose puslapiuose.

Kaip veikia "AccurioPro Flux"?

Naudojant „job-ticket“ spausdinimo darbo eigą, „AccurioPro Flux Premium“ klientams suteikia įrankį, leidžiantį lengvai ir patogiai užsisakyti spausdintus gaminius. Naudodamiesi įmonės intranetu vartotojai gali siųsti spausdinimo užduotis tiesiai iš šaltinio programos į spausdinimo parduotuvę. Operatoriai gali pasirinkti iš daugelio išmanių spausdinimo funkcijų, kad galėtų administruoti visus gaunamus darbus

Atsisiųskite gaminio brošiūrą, kad turėtumėte visą reikalingą informaciją po ranka

AccurioPro Flux Premium brošiūra
AccurioPro_Flux_Premium_Output_Manage-thumbnail

Susisiekite

Susisiekite
Taip, sutinku gauti naudinga informaciją rinkodaros tikslais šiais būdais:

Apie esamus ir kitus „Konica Minolta Baltia“ produktus ir paslaugas susijusių įmonių grupėje yra pritaikyti asmeniniai interesai . Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką .

Teksto laukeliai su * yra privalomi!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings