AccurioPro Flux Essential

VIENINTELĖ MAKE-READY PROGRAMINĖ ĮRANGA, KURIOS JUMS REIKĖS


Su pažangiomis spausdinimo funkcijomis, įskaitant šablonus ir dalijimą pagal spalvas, taupomas naudotojo laikas ir pinigai, suteikiant visas funkcijas, reikalingas efektyviems paruošimo spausdinti procesams. Pasikartojančių užduočių automatizavimas ir centralizuota visų gamybos mašinų kontrolė padidins spaustuvės našumą.


AccurioPro Flux Essential programinėje įrangoje yra iš anksto numatyta išdėstymo schemų nuostata (pvz., bukletų, kelių užduočių spausdinimo kartu ir kt.), kuria naudojantis automatizuojamos kelių puslapių išdėstymo viename lape užduotys, kuriose dažnai pasitaiko klaidų. Funkcionalumas taip pat palengvina atskirų dokumentų formatų ir signatūrų kūrimą, kad būtų galima spausdinti užsakomuosius spausdinamus gaminius, pvz., individualias brošiūras. Naudotojams naudingas maksimaliai paprastas naudojimas ir jie sutaupo daug laiko.


Operatoriams reikia tik vieną kartą sukurti šablonus ir taip, atlikdami pasikartojančius paruošimo spaudai darbus, jie ateityje sutaupo daug laiko. Jie gali rinktis iš daugelio išmanių spausdinimo funkcijų, kad galėtų administruoti visas gaunamas užduotis. Taip pat yra efektyvi paruošiamoji funkcija, skirta profesionaliai užduotims redaguoti. Vėlyvas užduoties redagavimas padidina spaustuvės pritaikomumą, nes su išdėstymo funkcija, kai keli puslapiai išdėstomi viename, supaprastinama ir pagreitinama ilga užduotis.


Jūsų spaudos darbas niekada nebuvo toks sklandus ar paprastas.


Pats profesionaliausias redagavimas, kurį rasite


Galbūt vadovaujate savo spausdinimo verslui ar įmonės spaustuvei? Kaip spausdinimo paslaugų teikėjas labai gerai žinosite, kad gaminant ir tiekiant nepriekaištingus spaudos gaminius per trumpiausią laiką jums reikia geriausių spausdinimo produktų pasaulyje.


Jūs nenorite gaišti laiko su pasikartojančiomis užduotimis, kurių paprastai reikia norint nustatyti panašias spausdinimo užduotis. Atliekant šį darbą rankiniu būdu reikia daug laiko, tai yra nepatogu ir dėl to atsiranda nereikalingų išlaidų, nes reikia daugiau darbo jėgos. Jūs norite efektyviausiai ir pigiausiai organizuoti spausdinimą, visada naudodamiesi kiekvienai užduočiai atlikti tinkamiausiu spausdinimo prietaisu.


Darbų skaidymas į spalvotą ir nespalvotą spaudą dažnai yra ekonomiškai efektyviausias metodas, tačiau, norint tai padaryti, jums reikės profesionalių programinės įrangos programų, kurios taip pat turi vėlyvo keitimo funkciją, kad galėtumėte įgyvendinti vėlyvus klientų pageidaujamus pokyčius. Tokiu būdu visada reaguosite profesionaliausiai ir lanksčiausiai, taip pat galėsite patenkinti net trumpiausius pristatymo terminus.


Su profesionalia Make-Ready programine įranga galite atlikti spausdinimo užduočių nuostatų pakeitimus paskutinę minutę, likus kelioms akimirkos iki išsiunčiant užduotį gamybai. Naudojant tinkamą Make-Read“ programą, prieš spausdinant nekyla sunkumų įterpti skirtukų, ištrinti puslapių ar pridėti sudėtingų užduoties apdorojimo detalių, pvz., panaudojant brošiūrų apdailos, išdėstymo, dalijimo pagal spalvas ar apkarpymo žymių funkcijas. Su peržiūra realiu laiku iš karto pamatysite visus užduotyje atliktus pakeitimus. Taip sutaupysite brangaus laiko, nes daugiau nebereikės spausdinti pavyzdžių.


Profesionalios Make-Ready programinės įrangos išdėstymo šablonai padeda padidinti bendrą našumą, dalijimo pagal spalvas funkcija padidina pelningumą, o vėlyvo užduoties redagavimo funkcijos sumažina reagavimo trukmę ir maksimaliai padidina lankstumą.


AccurioPro Flux - automatizuotas „Konica Minolta“ spausdinimo srautas

Visiškas lankstumas - „AccurioPro Flux“ yra stipriai keičiantis programinės įrangos rinkinys, kuris leidžia naudotis įvairiomis priemonėmis, skirtomis organizuoti, automatizuoti ir optimizuoti visą įmonės spausdinimo darbo eigą.

Accurio Pro Flux Essential darbų eiga

Padidinkite bendrą pritaikomumą, našumą ir konkurencingumą

Padidinkite bendrą pritaikomumą, našumą ir konkurencingumą

AccurioPro Flux Essential yra Konica Minolta programinės įrangos sprendimas, skirtas paruošiamajam ir profesionaliam spausdinimo darbų eigos automatizavimui. Sistema optimizuota naudoti CRD (centriniuose reprodukcijų padaliniuose) ir viešųjų organizacijų, universitetų ir korporacijų vietinėse spaustuvėse, ji pasižymi funkcijomis, reikalingomis sąnaudoms sumažinti ir investicijų grąžai maksimaliai padidinti.


AccurioPro Flux Essential suteikia spausdinimo paslaugų teikėjams ir CRD valdytojams veiksmingą šablonų funkciją. Operatoriams reikia tik vieną kartą sukurti šablonus, po to jie gali sutaupyti daug laiko atlikdami pasikartojančius paruošimo spaudai darbus. Jie gali rinktis iš daugelio išmanių spausdinimo funkcijų, kad galėtų administruoti visas gaunamas užduotis.


Taip pat yra efektyvi paruošiamoji funkcija, skirta profesionaliai užduotims redaguoti. Vėlyvas užduoties redagavimas padidina spaustuvės darbų lankstumą, o išdėstymo funkcija supaprastina ir pagreitina kelių puslapių išdėstymo viename lape užduotį.

AccurioPro Flux Essential

AccurioPro Flux Essential

AccurioPro Flux Essential parinktys


  • Flux Raster Editor
    Su šiuo išplėstiniu redaktoriumi galite redaguoti dokumentus remdamiesi vaizdu / rastru. Su juo galite atlikti tipines vaizdo redagavimo operacijas (pvz., defektų šalinimą, asimetriškumo taisymą, naudoti teptuką, trinti, brėžti linijas, užpildyti) viename ir keliuose puslapiuose.


Taigi, kokios naudos įmonė gali tikėtis naudodama Konica Minolta ir Make-Ready sprendimus?


  • SUGAIŠTO LAIKO TRUMPINIMAS: negaiškite laiko pasikartojančioms užduotims, kurias paprastai sudaro panašios spausdinimo užduotys. Atliekant šį darbą rankiniu būdu, reikia daug laiko, nepatogu ir atsiranda nereikalingų išlaidų, reikalaujančių daugiau darbo jėgos;
  • ORGANIZUOTUMAS: naudodami kiekvienos užduoties atlikimui tinkamiausią spausdinimo prietaisą našiau ir taupiau parenkite spaudą. Užduočių skirstymas į spalvotą ir nespalvotą spaudą dažnai yra ekonomiškiausias būdas;
  • GERIAUSIA PROGRAMINĖ ĮRANGA PRAMONĖJE: su profesionaliomis programinės įrangos programomis lengviau atliksite vėlyvuosius pakeitimus pagal klientų pageidavimus, todėl reaguosite maksimaliai lanksčiai ir įvykdysite net trumpiausius pristatymo terminus;
  • PALIKIMAS PASKUTINEI MINUTEI: su profesionalia parengimo programine įranga galite atlikti paskutinės minutės spausdinimo užduočių nuostatų pakeitimus iki išsiunčiant užduotį gamybai. Naudodami Make-Ready programą, prieš spausdindami galite įterpti skirtukų, ištrinti puslapių ar pridėti sudėtingų užduoties apdorojimo detalių, pvz., naudoti brošiūrų apdailos, išdėstymo, dalijimo pagal spalvas ar apkarpymo žymių funkcijas;
  • KIEKVIENO POKYČIO STEBĖJIMAS: su realaus laiko peržiūros funkcija bet kokius pokyčius užduotyje matysite akimirksniu ir taupysite brangų laiką, nes daugiau nebereikės spausdinti pavyzdžių;
  • ŠABLONŲ NAUDOJIMAS GAMYBOS PROCESE: profesionalioje Make-Ready programinėje įrangoje naudojami išdėstymo šablonai padeda bendrai padidinti našumą;
  • DALIJIMO PAGAL SPALVAS FUNKCIJA: dalijimas pagal spalvas didina pelningumą, o galimybė atlikti vėlyvą užduočių redagavimą sutrumpina reagavimo laiką ir iki maksimumo padidina lankstumą.

Atsisiųskite produkto brošiūrą dabar, kad gautumėte visą informaciją.

AccurioPro Flux Essential brošiūra
AccurioPro_Flux_Essential_Make-ready_datasheet thumbnail

Susisiekite

Susisiekite
Taip, sutinku gauti naudinga informaciją rinkodaros tikslais šiais būdais:

Apie esamus ir kitus „Konica Minolta Baltia“ produktus ir paslaugas susijusių įmonių grupėje yra pritaikyti asmeniniai interesai . Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką .

Teksto laukeliai su * yra privalomi!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings