dokoni SYNC & SHARE

Kodėl nešiotis darbą kišenėje yra nauja įprasta praktika?


Bendradarbiavimas, kad ir kur būtumėte, kada tik norite ir iš bet kurio prietaiso


Mobilieji bendradarbiavimo sprendimai, leidžiantys sinchronizuoti dokumentus ir saugiai dalytis failais, plačiai paplito modernioje visų rūšių verslo aplinkoje. Šie internetiniai sprendimai suteikia darbuotojams reikiamo lankstumo, tuo pačiu padidina duomenų saugumą, būtiną geram verslui. Su jais darbuotojai gali kurti ir valdyti savo darbo struktūras ir efektyviau nei bet kada anksčiau gauti naudos iš duomenų saugojimo ir failų dalijimosi parinkčių dirbdami visur, kur jie nori, ir iš pasirinkto prietaiso. 


Tačiau, jei tokios priemonės yra naudojamos verslo aplinkoje be įmonės IT skyriaus patvirtinimo, o atitinkamas darbuotojas vėliau išeina iš organizacijos, tada informacija ir dokumentai gali būti prarasti. Taip pat padidėjo turinio apsaugos priemonių svarba, nes pastaraisiais metais įsigaliojo griežtesni Europos duomenų apsaugos reglamentai. 


Konica Minolta dokoni SYNC & amp; SHARE mobiliojo bendradarbiavimo sprendimas gerai išplėtotas ir pritaikytas visiems tokiems poreikiams. Su šiuo sprendimu įmonė gali padėti darbuotojams ir juos apsaugoti naudodama platformą, kurioje jie gali saugiai sinchronizuoti dokumentus ir jais dalytis su išoriniais ir vidiniais bendradarbiais, nepriklausomai nuo laiko, prietaiso ir vietos, tuo pačiu apsaugant bet kokį platformoje saugomą turinį. 


Programa saugo nepažeistas ankstesnes dokumentų versijas, patikimai stebi ir išsaugo individualias įvestis bei įrašus. Galimybė prie failų ir dokumentų pridėti komentarų bei automatiškai siųsti pranešimus bendradarbiams padidina greitį ir našumą atliekant bendrus darbus su dokumentais. Programa suteikia dokoni SYNC & SHARE naudotojams visišką lankstumą laiko, vietos ir prietaisų atžvilgiu, todėl tai ypač įdomu įmonėms, veikiančioms keliose šalysedokoni SYNC & SHARE logotipas


dokoni SYNC & SHARE

Lankstus prieigos valdymas ir dalijimasis duomenimis bei informacija

dokoni SYNC & SHARE

dokoni SYNC & SHARE

Dokumentų paskirstymas

 • Failų dalijimasis su vidiniais ir išoriniais bendradarbiais 
 • Prieinamumas iš visų prietaisų
 • Integravimas į kelias duomenų saugyklas
 • Jungtinis ryšys su keliais įrenginiais skirtingose vietose 
 • Failų įkėlimo funkcija

Turinio valdymas

 • Sinchronizavimas padeda visus duomenis sinchronizuoti su visais naudotojais ir prietaisais
 • Naudodami failų parankinius greitai pasieksite dažniausiai naudojamus failus
 • Komentarų failai skirti failų turiniui aptarti
 • Dokumentų žymėjimas siekiant greičiau ieškoti 
 • Darbų eigos galimybės
 • Naudotojų valdymas 

Atsisiųskite produkto brošiūrą dabar, kad gautumėte visą informaciją.

dokoni SYNC & SHARE brošiūra
dokoni_Sync_Share_document-capture-thumbnail