Energijos vartojimo efektyvumas ir klimato apsauga

 

Paslaugos

Anglies dioksido poveikio atžvilgiu neutralus spausdinimas

Konica Minolta kompensuoja neišvengiamą biuro ir pramoninio spausdinimo metu išskiriamą CO2. Emisijos sertifikate, kuriame nurodoma CO2 emisija, nurodomas anglies dioksido poveikio kompensavimas. Ši sistema yra naudinga mūsų klientams, nes jie turi galimybę pasiekti savo aplinkosaugos tikslų, mažinti anglies dioksido emisiją, parodyti įsipareigojimą saugoti klimatą ir gerinti savo įmonės įvaizdį. 

Sužinokite daugiau apie mūsų Anglies dioksido poveikio neutralizavimo programos įgalinimą.

 

Funkcijos

Konica Minolta biuro prietaisus galima programuoti taip, kad jie kiek įmanoma efektyviau vartotų energiją. Klientams taip pat naudingos sistemos nuostatos, dar labiau mažinančios poveikį aplinkai.

 

 1. Galios valdymas ir miego režimas: Trys energijos taupymo režimai; efektyviausias iš jų yra „ErP režimas“, jis atitinka Europos ekologinio projektavimo direktyvą. Šiame režime sistemą galima iš naujo įjungti tik tuomet, jei ji buvo užprogramuota savaitiniame laikmatyje arba dar kartą panaudojus energijos taupymo mygtuką.
 2. Laiko ir kalendoriaus funkcija: rankiniu būdu nustatoma, kada spausdinimo sistemoje turi būti įjungtas mažo energijos vartojimo arba miego režimas.
 3. Dinaminis ekologinis laikmatis: išmanus automatinis mažo energijos vartojimo arba miego režimo nustatymas, kai biuro sistema jį pritaiko pagal keturių savaičių analize paremtą faktinį naudojimą.
 4. EKO nuskaitymas: trumpas nuskaitymo laikas ir neįjungiamas fiksavimo šildytuvas.
 5. EKO spausdinimas: valdymo pultas neįjungiamas automatiškai, jei spausdinimo užduotis atsiunčiama, kai sistema veikia miego režimu; galia tiekiama tik reikalingoms dalims, taip sumažinant nereikalingą energijos suvartojimą.
 6. EKO nuostatos: sumažina ekrano apšvietimą.
 7. Paprastas nustatymas / užduoties programa: išankstinio EKO sistemos programavimo nuostatos ir funkcijos.
 8. EKO matavimo prietaisas: individualaus indėlio į aplinkos apsaugą vizualizavimas, rodantis dažų, popieriaus sunaudojimą ir CO2 emisiją, padedantis atskiriems darbuotojams lengviau suprasti aplinkosaugą.
 9. Mano skirtukas: viename ekrane rodomos dažnai reikalingos gamtosaugai naudingos funkcijos.
 10. Nuotolinė priežiūra: prietaisų techninės priežiūros ir naudotojų pagalbos tarnyba, nustatanti technines problemas, kurias Konica Minolta gali išspręsti nuotoliniu būdu, nesiųsdama techninės priežiūros technikų.

 

Technologija

Konica Minolta biuro prietaisuose naudojama technologija, leidžianti mūsų klientams pasinaudoti mažu energijos suvartojimu, dar labiau mažinant jų poveikį aplinkai:
 

 1. Efektyviai energiją naudojantys dažai: Konica Minolta Simitri HD polimerizuoti dažai, naudojami tiek biuro, tiek pramoninio spausdinimo srityje, pasižymi žymiai mažesniu poveikiu aplinkai gamybos, naudojimo ir perdirbimo metu lyginant su įprastais milteliniais dažais, nes dažai lydosi žemesnėje temperatūroje.
 2. Efektyviai energiją vartojanti skaitytuvo lempa: skaitytuvo šviesos šaltinis buvo pakeistas iš įprasto fluorescencinio apšvietimo į LED, kuriame nebėra gyvsidabrio. Klientai gauna naudos, nes taupoma energija ir veikiant naudojama mažai šilumos, o ryškumas ir nuskaitymo greitis yra didesnis.
 3. Žemas TEC vertinimas: Konica Minolta biuro gaminiai pasižymi ypač žemais TEC vertinimais; tai yra tipinis gaminio savaitinis elektros energijos suvartojimas (TEC), pagrįstas vidutiniu naudojimu biure, kaip apibrėžta ENERGY STAR programoje.
 4. Indukcinė kaitinamojo lydymo technologija: žymiai sumažina energijos suvartojimą, nes lydymui reikiama temperatūra pasiekiama daug greičiau ir gali būti tiksliai valdoma.
 5. Veleno be ozono įkrovimas: ilga didelės skiriamosios gebos išeiga ir slopinamas ozono susidarymas.

 

Įsipareigojimas

 

CO2 mažinimas ir „žalioji“ elektros energija

Mūsų bendrame tiksle sumažinti CO2 emisiją 80 % jau pasiekti 49 %. Tai buvo pasiekta nuo 2005 m. iki 2016 m. 79 % sumažinus CO2 kiekį naudojant gaminius. „Žaliąją“ elektros energiją naudojame savo biuruose Vokietijoje ir ten CO2 emisija lygi nuliui. 
 

„Bike2Work“ darbuotojų veiklos programa, skirta CO2 kiekiui mažinti

Vokietijoje ir Čekijoje Konica Minolta darbuotojai gali dalyvauti „Bike2Work“ veiklos projekte, naudodami savo dviračius, o ne automobilius vasaros mėnesiais važiuoti į darbą. Taip jie gali parodyti savo atsakomybę už aplinką ir pagerinti savo sveikatą. Nuo 2014 m. Konica Minolta darbuotojai dviračiais nuvažiavo daugiau nei 110 000 kilometrų ir padėjo CO2 emisiją sumažinti daugiau nei 20 tonų, nes šį atstumą įveikė ne automobiliais. 
 

Vidinė anglies dioksido poveikio kompensacija

Konica Minolta Europe kompensuoja neišvengiamą anglies dioksido emisiją paremdama sertifikuotus klimato apsaugos projektus. Tai mus daro „neutralia klimatui“ įmone, o mūsų Europos būstinė Langenhagene nuo 2018 m. sausio mėn. pasižymi neutraliu poveikiu klimatui. Be to, Konica Minolta kompensuoja savo renginių metu pagamintą CO2 kiekį ir teikia kompensaciją už visą spausdinimą Langenhagene nuo 2015 m. Jei Konica Minolta klientai taip pat naudoja Anglies dioksido poveikio neutralizavimo programą, kad spausdintų išlaikydami anglies dioksido poveikio neutralumą, Konica Minolta kompensuoja bet kokią emisiją, susidariusią gaminant ir transportuojant jos gaminius. Tai taikoma visiems biuro ir pramoninio spausdinimo prietaisams, užtikrinant visiškai anglies dioksido emisijos požiūriu neutralų eksploatavimo ciklą. Tokiu būdu iki dabar (2018 m. rugpjūčio) buvo neišleisti 9 milijonai kg CO2.

 

Susisiekite...

...ir kreipkitės į mūsų tvarumo komandą!

Siųskite el. laišką

ContactFormWrapper