Europos partnerių programa

Padidinkite savo kompetenciją ir profesionalumą bendradarbiaudami su pasauline korporacija Konica Minolta!

 

Mūsų partnerių vertė

Mums svarbu, kad mūsų partneriai išlaikytų savo verslo tapatybę. Kiekvienas verslas yra skirtingas ir turi unikalius, jam būdingus sėkmės veiksnius. Ar partneris turi specialių žinių konkrečioje srityje, ar jo stiprybė yra žinių ir gaminių įvairovė, Konica Minolta sveikina įvairovę ir pripažįsta, kad būti kitokiam yra vienas iš privalumų bet kokiame versle.
 

Pagrindinės partnerių programos vertybės yra:
 

  • skaidrumas;
  • abipusė partnerystė;
  • įgūdžiai ir technologinės žinios;
  • lojalumas ir įsipareigojimas;
  • pardavimų rezultatai.


Mūsų Konica Minolta partnerių programa yra paprasta, teisinga ir skaidri. Įsipareigodami pagal kiekvieno partnerystės lygio reikalavimus partneriai gauna raktą nuo mūsų bendro partnerystės lygio ir jo naudos. Partnerio statusas nustatomas ne vienu, o įvairiais kriterijais. Tokiu būdu partneriai kaip įmonės gali toliau naudoti savo stipriąsias savybes, o ne pritaikyti savo verslą prie mūsų.

 

Įmonės vertybės

Konica Minolta yra pasaulinis prekių ženklas ir kaip įmonė mes giname:
 

  • technines žinias;
  • galingas inovacijas;
  • ambicingą tvarumą.
 

Tai yra vertybės, kuriomis vadovaudamiesi gyvename ir kvėpuojame, taip pat jas norime taikyti dirbdami su savo partneriais ir jos mus įkvėpė kurti partnerių programą.
 

Esame pasiryžę remti jūsų verslo augimą ir plėtoti tvarią partnerystę, pasižyminčią realiais tikslais ir pelninga nauda, pvz., premijomis, kai pasiekiami tikslai. Jums tik reikia įvykdyti kelis reikalavimus, kurie yra aiškiai išdėstyti kaip šios programos dalis.
 

Kad tobulintumėte žinias ir gilintumėte išmanymą, galite dalyvauti įgūdžių ugdymo programose.

 

Partnerystės lygiai

Esame suinteresuoti savo partneriais ir jų verslu. Užuot nustatę partnerystės lygį vien tik pagal apyvartą, nustatėme keletą kriterijų, kurie gali pagerinti partnerio statusą. Kitaip tariant, mes prisitaikome prie partnerių verslo modelio, o ne jų modelį pritaikome prie savojo.
 

Kuo daugiau kriterijų atitinka partneris, tuo didesnis bus partnerystės lygis ir tuo daugiau naudos gaus partneris.
 

Konica Minolta partnerių programa yra abipusio laimėjimo santykiai. Mes įsipareigojame remti partnerio verslą, kad jis augtų ir mes augtume kartu. 

Nauda

Kurdami partnerių programą stengėmės užtikrinti, kad prie partnerių programos prisijungusiems partneriams pasiūlysime įvairios naudos.
 

Aiškūs ir glausti pasiekimai ir nauda
 

Bendri tikslai, dėl kurių bendrai susitariama kiekvienų metų pradžioje peržiūrint bendrą verslo planą ir siekiant partnerio verslo augimo.
 

Maksimaliai didinamas verslo matomumas esant Konica Minolta ieškiklyje mūsų šalies interneto svetainėje. Tai reiškia, kad Konica Minolta gaminių interneto svetainėje ieškantis klientai bus nukreipti į jūsų įmonę.
 

Įgūdžių ir žinių gilinimas: mūsų partneriai gali naudotis Konica Minolta mokymų kursais, kurie, priklausomai nuo partnerystės lygio, gali būti teikiami nemokamai.
 

Pažymėjimų išdavimas už pademonstruotus įgūdžius ir žinias, kad būtų galima pasiūlyti moderniausius Konica Minolta gaminius ir sprendimus.

 

Pažymėjimai

Daugeliui mūsų gaminių ir sprendimų reikia specialių įgūdžių ir žinių, todėl mums reikia didesnio partnerių įsipareigojimo.
 

Norėdami suteikti galutiniams klientams ramybę, tose srityse siūlome įvairių sertifikatų tiems partneriams, kurie įgijo specializuotų žinių konkrečioje srityje ar apie gaminių grupę. Pabaigę papildomus mokymus ir įvykdę tam tikras sąlygas, patvirtinančias jų kompetenciją, partneriai gali skelbti savo pažymėjimą ne tik partnerystės lygmeniu.
 

Kiekvienoje įmonėje paskirti kontaktiniai asmenys baigia keletą mokymo kursų, kad gautų visas žinias ir patirtį, kurių reikia norint tapti sertifikuotu ekspertu. Mūsų gaminių sertifikavimo procese dalyvaujantys Konica Minolta partneriai gali gauti daugiau naudos, pvz., papildomus mokymus ir specialistų pagalbą.
 

Apsilankykite vietinėje šalies interneto svetainėje, norėdami gauti išsamios informacijos apie tai, kokie sertifikatai galimi vietiniu mastu.

 

Gaukite partnerio programos brošiūrą dabar, kad turėtumėte visą informaciją po ranka.

Partnerio programos brošiūra