Auksiniai DSP nariai

 

alemo kommunikations GmbH

Nuo 2001 m. esame 100 % individualios verslo programinės įrangos, sukurtos naudojant beveik visas moderniausias technologijas, kūrėjai.

Mūsų specialistai glaudžiai bendradarbiauja su klientu, kad sukurtų, tobulintų ir integruotų puikiai tinkantį programinės įrangos sprendimą pagal konkrečius kliento poreikius ir sistemos aplinką. Mes dirbome ir aptarnavome klientus įvairiose Europos rinkose ir įvairiose verslo srityse, taip pat dirbome su visų dydžių įmonėmis. Viena iš naujausių mūsų kompetencijos sričių yra pritaikytos dokumentų darbo eigos sprendimų tobulinimas ir optimizuotos naudotojų sąsajos, veikiančios ir integruotos su Konica Minolta gaminiais ir technologijomis.

Nuo 2014 m. esame programos Developer Support Program (DSP) platininis narys.

alemo kommunikations GmbH


 

Celiveo

Celiveo siūlo geriausią spausdinimo architektūrą vidutinio dydžio ir didelėms įmonėms, mažesnes veiklos sąnaudas ir saugius daugiafunkcius įrenginius bei saugų dokumentų spausdinimą:
 

 • pašalinkite visus esamus spausdinimo serverius;
 • naudotojai gali paleisti spausdinimo užduotis bet kuriame spausdintuve, maksimaliai padidinti produktyvumą ir palengvinti spausdinimą;
 • saugus dokumentų spausdinimas naudojant ženklelį / PIN kodą naudotojui autentifikuoti ir duomenų šifravimas;
 • kontroliuokite spausdinimą ir kopijavimą bei gaukite ataskaitas; sąskaitų siuntimas skyriams pagal faktinį naudojimą.

Celiveo


 

Colorspectrum Kft.

Colorspectrum Kft. buvo įkurta 1990 m. Nuo to laiko įmonė yra viena iš pagrindinių Vengrijos biuro įrangos pardavėjų. Be Konica Minolta ir kitų daugiafunkcių prietaisų mes teikiama visą dalių asortimentą, tiekimo ir aptarnavimo vietoje paslaugas. Be to, su mūsų sukurta Colorspectrum spausdinimo valdymo programine įranga PRIMON galime rasti sprendimų, kaip valdyti biuro prietaisus optimaliomis sąnaudomis.
 

Colorspectrum Kft.


 

doxense

100 proc. dukterinė Archimed grupės įmonė Doxense yra Watchdoc programinės įrangos gaminių, skirtų valdyti spausdinimą, leidėja. Ji teikia savo profesinę patirtį penkiasdešimčiai sertifikuotų partnerių, atsakingų už rinkodarą ir sprendimų palaikymą privačiose ir valstybinėse įmonėse. Bendradarbiaudama su didžiausiais įrangos konstruktoriais, Doxense sukūrė konkretų ir galingą integruotą sprendimą, pagrįstą Konica Minolta atvirąja API.
 

doxense


 

Elatec

Elatec – pirmaujanti RFID (radijo dažnių atpažinimo) prietaisų, specialiai sukurtų saugiam spausdinimui, kūrėja ir gamintoja. Mūsų TWN4 RFID skaitytuvas / rašytuvas yra daugiadažnis 125 / 134,2 kHz + 13,56 MHz + su NFC veikiantis „viskas viename“ skaitytuvas, kuris gali nuskaityti beveik visus siųstuvų–imtuvų tipus visame pasaulyje. Pasaulinėms įmonėms TWN4 yra labai patrauklus pasirinkimas, nes tai yra vienas prietaisas, kuriuo galima aptarnauti visą klientų bazę.
 

Elatec


 

E-Paper

E-Paper LTD kuria, gamina ir parduoda Sentinel – novatorišką įvairioms platformoms taikomą MPS sprendimą.

Sentinel teikia:
 

 • saugų spausdinimą iš serverio;
 • įdiegtą programinę įrangą ir išorinius aparatinės įrangos valdiklius;
 • asmeninį spausdinimą iš debesijos;
 • spausdinimą iš naudotojo darbo vietos (be serverio);
 • mobilųjį spausdinimą;
 • nuskaitytų dokumentų siuntimą į el. paštą;
 • spausdintuvo tvarkymo ir valdymo sistemą;
 • siuntimą iš el. pašto į spausdintuvą;
 • kintamas formas;
 • dažų taupymą;
 • duomenų nutekėjimo prevenciją (DLP);

 

E-Paper


 

inepro

Inepro reiškia inovatyvius gaminius.


Mes specializuojamės apmokėjimo ir registravimo sprendimuose, kuriems naudodama ne grynųjų pinigų kortelė, PIN kodas ir biometriniai duomenys. Taip savo partneriams pateikiame įspūdingą gaminių ar sprendimų portfelį, iš kurio galima pasirinkti. Samdome aukštos kvalifikacijos MTP komandą, pasižyminčią įvairiais įgūdžiais ir aistra kuriant aukščiausios kokybės aparatinės įrangos ir programinės įrangos sprendimus, kurie padeda didinti verslo efektyvumą.


Siekdami išlikti pramonės šakose, kuriose yra mūsų gaminių ir sprendimų, užtikriname, kad mūsų sprendimų asortimentas yra patrauklaus dizaino, o sukurtoje programinėje įrangoje lengva naršyti. Teikdami pristatymą laiku ir priimtinomis kainomis užtikriname nuolatinį profesionalų aptarnavimą.  
 

inepro


 

One Q

One Q stengiasi, kad įmonės klientams visame pasaulyje būtų teikiamas efektyvus ir paprastas saugus spausdinimas. Programinė įranga paremta debesijos technologija, kurią lengva ir paprasta įdiegti ir valdyti. Tačiau klientai gali rinktis ir One Q diegimą vietoje naudojant platformas Windows, Linux, IBM Power ar IBM System Z. Pasinaudodama kvalifikuotų ir sertifikuotų partnerių tinklu One Q parduoda ir siūlo paslaugas klientams visame pasaulyje.
 

One Q


 

PaperCut

PaperCut MF integruota spausdinimo valdymo programinė įranga stebi ir valdo Konica Minolta prietaisų spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir fakso siuntimo funkcijas. Stebėkite spausdinimą, valdykite kvotas, pritaikykite apmokestinimą, saugokite konfidencialius dokumentus naudodami sulaikymo ir paleidimo eiles, kad galėtumėte tiksliai valdyti prietaiso išteklius.

PaperCut veikia su visomis operacinėmis sistemomis ir yra naudojama daugiau nei 112 šalių daugiau nei 50 000 švietimo, valdžios ir verslo įstaigų 25 kalbomis.
 

PaperCut


 

Ringdale

FollowMe iš Ringdale yra išsamus dokumentų išvedimo valdymo sprendimas, kuris suteikia neprilygstamą lankstumą organizacijoms, siekiančioms sumažinti išlaidas, padidinti saugumą ir pagerinti spausdinimo aplinkos efektyvumą.

1997 m. Ringdale išrado FollowMe ir spausdinimo tarptinklinio ryšio technologiją bei toliau rinkai teikė į klientus orientuotus sprendimus visame pasaulyje. Šiuo metu Ringdale turi pardavimo ir palaikymo biurus JAV, JK, Vokietijoje, Singapūre ir Japonijoje.
 

Ringdale


 

SafeCom

SafeCom siūlo modulinį metodą atvaizdavimo ir spausdinimo aplinkai valdyti ir optimizuoti – SafeCom Smart Printing. Su SafeCom Smart Printing™ įmonės visame pasaulyje sumažina išlaidas, padidina efektyvumą ir saugumą, sumažina atliekų ir saugo aplinką. SafeCom būstinė yra Danijoje, ji turi biurus Jungtinėse Valstijose, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Singapūre.
 

SafeCom


 

Schomäcker GmbH

Nuo 1978 m. Schomäcker Card Solutions siūlo individualius IT sprendimus visose kortelių technologijų srityse. Mūsų klientai priklauso įvairioms sritims, pvz., akademinėms įstaigoms, bibliotekoms, studentų organizacijoms, ligoninėms, pramonei ir administracijai. Mūsų paslaugų spektras visiškai apima įvairius klientų poreikius – nuo projektų konsultavimo ir individualaus mūsų programinės įrangos koregavimo iki terminalų įrengimo vietoje. Teikdami į klientus orientuotą pagalbą mes ir toliau pasižymime patikimumu ir aukštais kokybės standartais visoje Europoje.
 

Schomäcker GmbH


 

Xerrex

Mes užsiimame visapusiškų sprendimų kūrimu ir įgyvendinimu, siekiant optimizuoti biuro aplinką, dokumentų archyvavimą ir platinimą.

Mūsų pasiūlymas apima DiademScanManager – pažangią nuskaitymo sistemą, pasižyminčią dokumentuose esančios informacijos tvarkymu ir akivaizdžiai trumpesne dokumentų archyvavimo ir atkūrimo trukme. Naudojant šį patogų sprendimą galima automatizuoti nuskaitymo procesą, eliminuoti klaidas, standartizuoti taisykles, priimtas įvedant dokumentus į elektroninį archyvą, ir didinti dokumentuose pateikiamos informacijos saugumą. Programa automatiškai nuskaito metaduomenis dokumentuose ir saugo juos saugykloje pagal atitinkamą pavadinimą.
 

Xerrex

Prisijunkite prie mūsų programos Developer Support Program (DSP) arba prisijunkite kaip esamas partneris

Prisijungti