bizhub Extended Solution Technology (bEST)

 

 

bizhub Extended Solution Technology (bEST) pasižymi vientisa sąsaja tarp Konica Minolta bizhub daugiafunkcių prietaisų ir kompiuteriuose ar serveriuose esančių programinės įrangos programų.

bEST įrankių rinkinyje yra įvairių komponentų, pvz., naujausių Open API (taikomųjų programų sąsajų), įterptoji, su žiniatinklio paslaugomis veikianti, pritaikoma naudotojo sąsaja, skirta daugiafunkcio prietaiso valdymo pultui, ir programinės įrangos kūrimo rinkinys (SDK).
 

bEST OpenAPI

Konica Minolta įsigalėjusi žiniatinklio paslaugų API (SOAP) palengvina daug funkcijų turinčių ir galingų autentifikavimo, nuskaitymo ir spausdinimo (PullPrint) programų kūrimą.

DSP portale rasite bEST OpenAPI specifikacijas, OpenAPI programinės įrangos kūrimo rinkinį (SDK), OpenAPI pavyzdines programas (įskaitant gerai dokumentuotą pradinę programą) ir visą informaciją, reikalingą sėkmingam OpenAPI kūrimui pradėti.
 

bEST IWS

IWS reiškia vidaus žiniatinklio serverį; o bEST IWS yra nauja Konica Minolta bEST API technologija, kurią bus galima gauti kartu su bEST OpenAPI nuo 2013 m. pavasario. Su bEST IWS galėsite kurti žiniatinklio programas vidiniame daugiafunkcio prietaiso žiniatinklio serveryje turėdami tiesioginę prieigą prie pagrindinių daugiafunkcio prietaiso funkcijų ir naudoti daugiafunkcio prietaiso žiniatinklio naršyklę (žr. toliau), kad būtų rodomi šie tinklalapiai. Naudojant BEST IWS, pvz., galima kurti pritaikytas daugiafunkcio prietaiso naudotojo sąsajas, prijungti programą prie debesijos paslaugos ir atlikti panašias funkcijas.
 

Daugiafunkcio prietaiso žiniatinklio naršyklė

Daugiafunkcio prietaiso žiniatinklio naršyklė palengvina bEST OpenAPI programų su daug funkcijų turinčia žiniatinklio naršyklės (HTML) naudotojo sąsaja kūrimą, tačiau taip pat galima iš šio daugiafunkcio prietaiso žiniatinklio naršyklės prisijungti prie standartinių žiniatinklio nuskaitymo ir spausdinimo (PullPrint) programų išoriniuose žiniatinklio serveriuose (šiose žiniatinklio programose naudojamos standartinės žiniatinklio technologijos, pvz., HTML, CSS, JavaScript ir pan., bet ne OpenAPI).
 

MIB API

Konica Minolta spausdintuvai ir daugiafunkciai prietaisai palaiko Konica Minolta Enterprise MIB, taip pat daug standartinių MIB (pvz., MIB-II, Host Resource MIB, Printer MIB, Printer Port Monitor MIB, Job Monitoring MIB ir kt.). Visiems spausdintuvams / daugiafunkciams prietaisams Konica Minolta portalas Developer Support Portal siūlo MIB įgyvendinimo specifikacijas, kuriose paaiškinama išsami konkrečių gaminių MIB įgyvendinimo informacija.

Be to, DSP auksinio lygio nariams kaip priemonė ASN.1 notacijoje yra prieinamas Konica Minolta Enterprise MIB failas ir bendroji Konica Minolta Enterprise MIB apibrėžtis.
 

PDL specifikacijos

Konica Minolta DSP siūlo PJL, PCL ir PostScript specifikacijas, skirtas Konica Minolta spausdintuvams ir daugiafunkciams prietaisams. Šios specifikacijos ypač svarbios valdant spausdintuvus / daugiafunkcius prietaisus iš pagrindinio kompiuterio spausdinimo programų be tvarkyklių bei panašių programų.


 

Prisijunkite prie mūsų programos Developer Support Program (DSP) arba prisijunkite kaip esamas partneris

Prisijungti