Pažvelkite į užkulisius

 

Gyvenimas Konica Minolta


Konica Minolta neapsiriboja ryšio palaikymu su darbuotojais jų darbo dienomis. Mes užsiimame įvairiomis kultūrinėmis ir sporto veiklomis, per kurias suteikiama daug galimybių tęsti bendras veiklas su kolegomis, smagiai praleisti laiką po darbo ir išlaisvinti naują energiją. Be to, siūlome konkrečius pasiūlymus, padedančius gerinti jūsų darbo ir laisvalaikio balansą.

Bike2Work


Kiekvieną vasarą Langenhageno būstinėje vykdome Bike2Work kampaniją, kad paskatintume savo darbuotojus „būti atsakingais“ – saugoti aplinką ir padaryti ką nors dėl savo pačių sveikatos minant dviratį! Remiame šias veiklas įrengdami persirengimo kambarius ir dviračių statymo vietas savo darbuotojams.

B2Run

Sportas vienija žmones ir Konica Minolta nori prie to prisidėti. Ši veikla skirta žmonėms, turintiems vieną aistrą – veikti komandoje. Visi Konica Minolta Langenhagene darbuotojai kasmet kviečiami prisijungti prie B2Run įmonės lenktynių. Kiekvienais metais suburiame energingą komandą, kuri mėgaujasi sportu ir komandine dvasia!

Tarptautinė bendruomenė

Konica Minolta tarptautinė bendruomenė daug dėmesio skiria ryšiams tarp kolegų, kurie naudojasi galimybe dirbti užsienyje, ir tų, kurie gyvena ir dirba vietoje, kurti. Suburdami vietinius darbuotojus ir atstovus kuriame tikrą tarptautinę bendruomenę. Keitimasis patirtimis, kartu leidžiamas laikas po darbo ir bendrai apžiūrimas miestas padeda kurti profesinius ir asmeninius – tarptautinius ryšius.

Pagalba šeimai

Mes jaučiamės atsakingi už savo darbuotojus: bendradarbiaudami su profesionaliu partneriu siūlome jums visapusiškas konsultavimo ir tarpininkavimo paslaugas, susijusias su vaikų priežiūra ir rūpinimusi šeima.

Vaikų atostogų veiklos

Padėdami darbuotojams Langenhagene planuoti atostogas, siūlome prižiūrėti jų vaikus vasaros atostogų mokykloje metu: kol jūs įprastai dirbate, jūsų vaikai gali lankyti Konica Minolta vaikų stovyklą, kur jie puikiai praleis dienas, pvz., iš naujo laukiniuose vakaruose vaidins kaubojus ir raudonuosius indėnus arba treniruosis kaip mažieji artistai tikroviškame cirke.

Tai, kas priverčia mus judėti į priekį


 

TECHNOLOGIJŲ INOVACIJOS PROGRAMA

Inovacijų kultūros puoselėjimas yra lemiamas mūsų patrauklios transformacijos į IT sprendimų teikėją sėkmės veiksnys. Mūsų darbuotojai kviečiami aktyviai dalyvauti šiame pasikeitimo procese, pvz., prisijungti prie mūsų „TIP“. Šioje programoje darbuotojai iš skirtingų šalių ir turintys skirtingą naudingą patirtį susiburia 6 mėnesių trukmės programoje, kad naudodami Agile metodus išspręstų bendrais bruožais apibūdintus verslo iššūkius.
 

MOBILUMAS EUROPOJE

Mobilumas Europoje yra būtinas veiksnys stiprinant mūsų pasirengimą būsimiems iššūkiams. Mūsų mobilumo programose MOVEFORWARD (ilgalaikė) ir EXCHANGE (trumpalaikė) darbuotojams suteikiama galimybė gyventi ir dirbti kitoje Europos šalyje iki 12 mėnesių arba nuo 2 iki 3 metų.


KM MoveForward logotipas
KM Exchange logotipas

Mobilumo Europoje plėtra

AKADEMIJA

Nuolat stengiamės remti savo darbuotojus teikdami efektyvius ir į poreikius orientuotus mokymus bei švietimo programas. Turėdami vidinę akademiją galime greitai reaguoti į naujas pramonės tendencijas ir rinkos pokyčius bei greitai parengti atitinkamas mokymo priemones. Be to, mes reguliariai siūlome sertifikavimo kursus darbuotojams, turintiems pardavimų ar paslaugų teikimo kvalifikaciją, kad jie geriausiai pasirengtų darbo iššūkiams.


KM akademijos logotipas

Atsiliepimai apie akademiją

Viešas dalyvavimas


Konica Minolta reguliariai dalyvauja įvairiose mugėse ir renginiuose, siūlydama visiems, kurie domisi mūsų įmone ir gaminiais, daug galimybių gauti informacijos apie tai, kuo mes užsiimame, bei puikią platformą, skirtą tiesiogiai su mumis susisiekti.
 

Pradėkite savo istoriją čia!

Sužinokite apie mūsų laisvas darbo vietas
Header Image Career