Įžvalgos iš tų, kurie priverčia mūsų širdį plakti.

 

Nepaprasti žmonės Konica Minolta įmonėje

Vertinimas, entuziazmas, emocijos ir vertybės – štai ką reiškia „Nepaprasti žmonės Konica Minolta įmonėje“. Konica Minolta dirbantys žmonės leis jums pažvelgti į jų kasdienio darbo „užkulisius“: projektus, gaminius ir entuziazmą.

Skaitykite daugiau
Patrick Stucke
quotation marks

Serviso ir palaikymo skyriuje atliekamos daug atsakomybės reikalaujančios užduotys, tad galiu lanksčiai pristatyti ir įgyvendinti naujas idėjas bei sprendimus. Dirbu tarptautiniu lygiu ir artimai bendrauju su kolegomis iš visos Europos, Japonijos ir kitų regioninių būstinių. Tai leidžia man nuolat plėsti savo akiratį ir gilinti žinias.

Patrick Stucke

Servisas ir palaikymas

Frauke Flüthmann
quotation marks

Įgijusi rinkodaros specialybę universitete gavau progą sukurti platų plėtoti platų Konica Minolta kolegų iš viso pasaulio tinklą, įgyti specifinių šios srities žinių bei vykdyti savo kelias pareigybes apimančius projektus. Negaliu įsivaizduoti geresnio pasiruošimo savo naujosioms įmonių komunikacijos jaunesniosios specialistės pareigoms nei rinkodaros stažuotė Konica Minolta Europos būstinėje!

Frauke Flüthmann

Stažuotoja

Nicolas Führ
quotation marks

Pernai dalyvavau technologijų inovacijų programoje. Dalyvavimas programoje suteikė vertingų kasdienio darbo pokyčių ir paskatino mąstyti nestandartiškai. Esu labai dėkingas už galimybę plėtoti idėją kartu su kolegomis iš kitų skyrių ir šalių, labai didžiuojuosi rezultatais.

Nicolas Führ

Technologijų inovacijų programa

Berit Hillmer
quotation marks

Kiekviena diena Konica Minolta skirtinga, visuomet susiduriame su naujais iššūkiais, kuriuos mūsų komanda turi nugalėti. Mano užduotys itin įvairios, jos priklauso nuo klientų poreikių ir atskirų situacijų.

Berit Hillmer

Stambūs pasauliniai klientai

Pradėkite savo istoriją čia!

Sužinokite apie mūsų laisvas darbo vietas
Header Image Career