APIE KONICA MINOLTA

 

Mūsų vertybės

Toliau pateiktos šešios vertybės atspindi mūsų pačių giliausių įsitikinimų esmę, mūsų paveldėtą DNR ir apibrėžia, kaip mes vystome savo verslą ir formuojame tvirtus santykius su visais savo partneriais. Jos simbolizuoja tai, ką mes giname ir kuo vadovaujamės priimdami sprendimus

Mūsų istorija

Atraskite visas Konica Minolta verslo technologijas

 

Biuro paslaugos

Įmonės susiduria su sudėtingais iššūkiais, pvz., veiklos ir valdymo išlaidų mažinimu, ir tuo pačiu metu su intensyviais procesais, kuriuose naudojamas popierius, pvz., efektyviu informacijos rinkimu, dalijimusi ir archyvavimu. 

Kaip pirmaujanti paslaugų teikėja, Konica Minolta siūlo aukštos kokybės įmonių IT sprendimus, kurie padeda organizacijai pakeisti darbų eigą. Mūsų profesionalus portfelis apima nuo verslo procesų optimizavimo ir dokumentų valdymo paslaugų iki daugiafunkcinių išorinių įrenginių. 

 

Komercinis ir pramoninis spausdinimas

Komercinis ir įmonių vidaus spausdinimas, profesionalios spausdinimo paslaugos ir pramoninis rašalinis spausdinimas nuėjo ilgą kelią, ypač kai kalbama apie skaitmenines spausdinimo sistemas, galinčias spausdinti mažas partijas ir kintamus duomenis.
Konica Minolta siūlo naujausius spausdinimo sprendimus, kuriuos galite pasirinkti iš įvairių mūsų spausdinimo sistemų, paslaugų ir susijusių reikmenų, kad galėtumėte geriau valdyti savo verslo poreikius.

Kalbant apie profesionalų rašalinį spausdinimą, mes teikiame platų pramoninių rašalinių gaminių asortimentą, pvz., rašalinių spausdintuvų galvutes, ant tekstilės spausdinančius rašalinius spausdintuvus ir rašalinius spausdinimo prietaisus etiketėms spausdinti. 

 

Pramonėje naudoti skirtos optinės sistemos

Kalbant apie optines technologijas, Konica Minolta yra žinoma dėl fotoaparatų ir objektyvų kūrimo ir gamybos, pvz., skaitmeniniams kino projektoriams arba Blu-ray diskų jutikliniams objektyvams.

Taip pat siūlome optinius matavimo prietaisus, naudojamus apšvietimo šaltiniams (LED, OLED) ir apšvietimo prietaisų, patalpų apšvietimo kokybės kontrolei, taip pat išmaniųjų telefonų, televizorių ekranų ir automobilių dalių spalvų ryškumui ir spalvoms matuoti.

Vienas iš svarbiausių mūsų pasiekimų sveikatos priežiūros sektoriuje yra impulsinio oksimetro sukūrimas, kuris matuoja arterinio kraujo prisotinimą deguonimi ir pulso dažnį, taip eliminuojant poreikį imti kraują. 

 

Funkcinės medžiagos

Konica Minolta kuria įvairiems sektoriams, pvz., automobilių pramonei, statybai, architektūrai, technikai ir kinematografijai, skirtas įvairias plėveles. Mūsų puikios plėvelės pasižymi apsauga, šilumine izoliacija, hidroizoliacija, poliarizacija, liuminescencine ir kitomis funkcijomis, skirtomis kiekvienai pramonei. Pvz., mes kuriame labai atspindinčias veidrodžių plėveles, skirtas veidrodžiams, naudojamiems atsinaujinančių energijos šaltinių taikomuosiuose sprendimuose, ir funkcines plėveles statinių ir automobilių langams energijos vartojimo efektyvumui užtikrinti. 

Be to, Konica Minolta sukūrė pasaulyje efektyviausią organinių šviesos diodų (OLED) plokštę (139 lm/W) ir pirmoji pasaulyje pradėjo gaminti plastiko pagrindo, lanksčias OLED apšvietimo plokštes, tiek baltas, tiek derinamų spalvų. 

 

Sveikatos priežiūros verslas

Konica Minolta sveikatos priežiūros verslas teikia skaitmeninės radiografijos ir ultragarso sprendimus, integruoto diagnostikos informacijos valdymo ir medicinos IT sistemų sprendimus ligoninėms ir klinikoms. Palyginti su juostų nuskaitymu, skaitmeninė radiografija (DR) ne tik sumažina rentgeno spinduliuotės poveikį pacientams, bet ir iškart po nuskaitymo gali rodyti didelės raiškos vaizdus. 

Be to, Konica Minolta tiekia pirmas pasaulyje skaitmenines rentgeno mamografijos sistemas, skirtas taikyti fazinio kontrasto technologiją, užtikrinančią didžiausią vaizdo kokybę, derinant didelį ryškumą ir detalumą su kompiuterizuoto šešėlių aptikimo naudojimu, nurodant įtariamus krūties vėžio pažeidimus. 

 

Kitas verslas

Nuo 1958 m. Konica Minolta Japonijoje plėtoja planetariumams skirtus sprendimus ir susijusias technologijas. Daugelį metų šiose srityse priėmusi ir tobulinusi įvairias technologijas Konica Minolta reaguoja į planetariumų operatorių, kurie domisi pilno skliauto filmų, kompiuterinės grafikos, vaizdo projekcijų ir multimedijos strategijų naudojimu, poreikius visoje Japonijoje. 

Be veiklos Japonijoje Konica Minolta pradėjo plėsti savo rinkodaros veiklą kitose Azijos šalyse.