Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

„Konica Minolta MarketPlace“ - paspartinkite savo verslą

Norite sumanių ir naudingų papildomų MFP funkcijų, kurios palengvins jūsų biuro gyvenimą? Tačiau nenorite investuoti daug laiko ir pinigų į naujus labai modernius programinės įrangos sprendimus, kurie reikalauja daug priežiūros ir atnaujinimų? Kitaip tariant: Jūs tiesiog norite susimokėti už tas funkcijas, kurių jums tikrai reikia. „Konica Minolta MarketPlace“ sukurta siekiant patobulinti jūsų MFP naudojant papildomas funkcijas - išmaniai ir lanksčiai.

Ar jūsų įmonė tiesiog eikvoja savo potencialą?

Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar tarptautinės įmonės generalinis direktorius, jūs beveik neabejotinai žinosite, kad kai kurios užduotys, nors ir nemalonios, ir dažnai monotoniškos, yra neišvengiamos, jei norima, kad kasdienis biuro darbas veiktų efektyviai. Jei atliksite šias varginančias užduotis, tai atitiks didelius ir mažus dalykus ir sumažins jūsų darbuotojų motyvacijos lygį. Visa tai daro įtaką jūsų įmonei ir jos darbo eigai. Tai reiškia, kad švaistomas laikas jūsų darbuotojams - ir pinigų švaistymas jums

Tačiau dabar į pagalbą atėjo specialūs išmanieji sprendimai. „Konica Minolta“ prekyvietė visiškai pakeis jūsų komandos vykdomas šias nedideles biuro užduotis. Panašiai, kaip išmaniuosius telefonus galima paversti specialiais prietaisais, atliekant ne tik mobiliųjų programų įdiegimą, bet ir daugiafunkcinį spausdintuvą, kuris gali pakeisti metamorfozę į visiškai kitokią lygą. Daugiafunkcinis spausdintuvas gali būti ne tik spausdinimas ir kopijavimas; Tai taip pat gali suteikti jūsų darbuotojams labai vertingą paramą ir automatizuoti daugybę tų nedidelių biuro užduočių. Su „Konica Minolta Marketplace“ darbuotojai pagaliau gali išnaudoti visas savo galimybes ir sutelkti dėmesį į didesnį vaizdą.

„MarketPlace“ leidžia patobulinti IoT įrenginius, tokius kaip bizhubai ir WorkPlace šakotuvai, naudodami labai naudingas funkcijas ir sprendimus, skirtus pakeisti tai, kaip tvarkote dokumentus. Tokiu būdu jis gali išspręsti tiek įprastus, tiek retesnius biuro reikalus.

Ar jus vargina nepatogus failų perkėlimas? Jei taip, tada pagalvokite apie daugiafunkcinio spausdintuvo prijungimą prie populiarių debesies sprendimų, tokių kaip „Dropbox“, „Google Drive“, „OneDrive“ ar „Microsoft SharePoint“. Tai reikš, kad jums nebereikės apvažiuoti jūsų darbalaukio, kad paskirstytumėte failus saugyklos saugykloje.

Jūs netgi galite patobulinti įrenginį, kad būtų parodyta saugos būsena. Jei prietaisas neatitinka saugumo standartų, tai gali kelti grėsmę. Taigi, bet kuris vartotojas gali tiesiogiai gauti būseną, kad galėtų veikti saugiame įrenginyje, o administratoriai informuojami apie būsenos pasikeitimą, kad pasirūpintų tinkamomis atsakomosiomis priemonėmis.

Jums nereikia papildomos brangios infrastruktūros, ilgalaikių licencijavimo sutarčių ar daug laiko reikalaujančio personalo mokymo. „Konica Minolta Marketplace“ siūlo sprendimus, kurie yra lankstūs, ekonomiški ir lengvai naudojami. Šie sprendimai supaprastins jūsų kasdienes užduotis, sutaupys jūsų darbuotojų laiką ir leis pilnai mėgautis šios pažangiausios technologijos pranašumais.

Programėlių parduotuvėje lengvai rasite funkcijas, visiškai pakeisiančias tai, kaip vykdomas dokumentų tvarkymas. Siūlomi sprendimai ir programėlės skirti spręsti tiek dažnai, tiek rečiau biure pasitaikančias problemas.


Ar jus vargina nepatogus failų persiuntimas? Jei taip, pagalvokite apie programėlės, per kurią prijungsite MFP prie jums patogaus debesijos sprendimo, pvz., Dropbox,Google Drive, OneDrive ar Microsoft SharePoint, įdiegimą. Nesuprantate, kas rašoma dokumente užsienio kalba? Išverskite jį į savo gimtąją kalbą per kelias sekundes. Su Konica Minolta Marketplace taip pat galėsite planuoti rinkodaros kampanijas, keisti teksto kalbą, išplatinti pranešimus visuose MFP prietaisuose ir konvertuoti failus į PDF, Word, Excel ir daugelį kitų formatų.


Jums nebereikia papildomos brangios infrastruktūros, ilgalaikių licencijų sutarčių ar daug laiko trunkančių personalo mokymų. Konica Minolta Marketplace siūlo programėles, kurios yra lanksčios, taupios ir lengvai naudojamos. Su jomis supaprastinsite kasdienes užduotis, taupysite darbuotojų laiką ir galėsite mėgautis visais šios modernios technologijos privalumais.

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Ar jūsų įmonė paprasčiausiai švaisto savo potencialą?

 

Nesvarbu, esate smulkaus verslo savininkas, ar tarptautinės kompanijos vykdomasis direktorius, tikriausiai žinote, kad siekiant efektyvaus darbo biure, neišvengiame kai kurių nemalonių ir neįtikėtinai nuobodžių darbų. Neatlikus šių užduočių gali bereikalingai užtrukti darbai, atsirasti didelių ir mažų trikdžių bei sumažėti motyvacija. Visa tai turi poveikį jūsų įmonei ir jos darbų srautui. Tai prisideda prie personalo laiko ir jūsų pinigų švaistymo.

 

Laimei, dabar galima pasinaudoti tam skirtais išmaniaisiais sprendimais. Konica Minolta Marketplace visiškai pakeis tai, kaip komanda atlieka nedideles biuro užduotis. Išmaniuosius telefonus galime paversti specializuotais prietaisais įdiegę vos kelias mobiliąsias programėles. Tokiu pat principu daugiafunkcį spausdintuvą (MFP) galima paversti visiškai kito lygio prietaisu. MFP gali atlikti daugiau darbų nei spausdinimas ir kopijavimas – jis gali labai praversti personalui ir automatiškai atlikti daug nedidelių biuro darbų. Su Konica Minolta Marketplace darbuotojai galiausiai visiškai išnaudos savo potencialą ir sutelks dėmesį į svarbiausius aspektus.

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!