Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

„Konica Minolta MarketPlace“ - paspartinkite savo verslą

Norite sumanių ir naudingų papildomų MFP funkcijų, kurios palengvins jūsų biuro gyvenimą? Tačiau nenorite investuoti daug laiko ir pinigų į naujus labai modernius programinės įrangos sprendimus, kurie reikalauja daug priežiūros ir atnaujinimų? Kitaip tariant: Jūs tiesiog norite susimokėti už tas funkcijas, kurių jums tikrai reikia. „Konica Minolta MarketPlace“ sukurta siekiant patobulinti jūsų MFP naudojant papildomas funkcijas - išmaniai ir lanksčiai.

Ar jūsų įmonė tiesiog eikvoja savo potencialą?

Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar tarptautinės įmonės generalinis direktorius, jūs beveik neabejotinai žinosite, kad kai kurios užduotys, nors ir nemalonios, ir dažnai monotoniškos, yra neišvengiamos, jei norima, kad kasdienis biuro darbas veiktų efektyviai. Jei atliksite šias varginančias užduotis, tai atitiks didelius ir mažus dalykus ir sumažins jūsų darbuotojų motyvacijos lygį. Visa tai daro įtaką jūsų įmonei ir jos darbo eigai. Tai reiškia, kad švaistomas laikas jūsų darbuotojams - ir pinigų švaistymas jums

Tačiau dabar į pagalbą atėjo specialūs išmanieji sprendimai. „Konica Minolta“ prekyvietė visiškai pakeis jūsų komandos vykdomas šias nedideles biuro užduotis. Panašiai, kaip išmaniuosius telefonus galima paversti specialiais prietaisais, atliekant ne tik mobiliųjų programų įdiegimą, bet ir daugiafunkcinį spausdintuvą, kuris gali pakeisti metamorfozę į visiškai kitokią lygą. Daugiafunkcinis spausdintuvas gali būti ne tik spausdinimas ir kopijavimas; Tai taip pat gali suteikti jūsų darbuotojams labai vertingą paramą ir automatizuoti daugybę tų nedidelių biuro užduočių. Su „Konica Minolta Marketplace“ darbuotojai pagaliau gali išnaudoti visas savo galimybes ir sutelkti dėmesį į didesnį vaizdą.

„MarketPlace“ leidžia patobulinti IoT įrenginius, tokius kaip bizhubai ir WorkPlace šakotuvai, naudodami labai naudingas funkcijas ir sprendimus, skirtus pakeisti tai, kaip tvarkote dokumentus. Tokiu būdu jis gali išspręsti tiek įprastus, tiek retesnius biuro reikalus.

Ar jus vargina nepatogus failų perkėlimas? Jei taip, tada pagalvokite apie daugiafunkcinio spausdintuvo prijungimą prie populiarių debesies sprendimų, tokių kaip „Dropbox“, „Google Drive“, „OneDrive“ ar „Microsoft SharePoint“. Tai reikš, kad jums nebereikės apvažiuoti jūsų darbalaukio, kad paskirstytumėte failus saugyklos saugykloje.

Jūs netgi galite patobulinti įrenginį, kad būtų parodyta saugos būsena. Jei prietaisas neatitinka saugumo standartų, tai gali kelti grėsmę. Taigi, bet kuris vartotojas gali tiesiogiai gauti būseną, kad galėtų veikti saugiame įrenginyje, o administratoriai informuojami apie būsenos pasikeitimą, kad pasirūpintų tinkamomis atsakomosiomis priemonėmis.

Jums nereikia papildomos brangios infrastruktūros, ilgalaikių licencijavimo sutarčių ar daug laiko reikalaujančio personalo mokymo. „Konica Minolta Marketplace“ siūlo sprendimus, kurie yra lankstūs, ekonomiški ir lengvai naudojami. Šie sprendimai supaprastins jūsų kasdienes užduotis, sutaupys jūsų darbuotojų laiką ir leis pilnai mėgautis šios pažangiausios technologijos pranašumais.

Susisiekite

Susisiekite

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!

Taip, sutinku gauti naudinga informaciją rinkodaros tikslais šiais būdais:*

Apie esamus ir kitus „Konica Minolta Baltia“ produktus ir paslaugas susijusių įmonių grupėje yra pritaikyti asmeniniai interesai . Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką .

Teksto laukeliai su * yra privalomi!