Supaprastinkite kasdienį dokumentų valdymą


Darbas su dokumentais yra vienas iš mažiausiai populiarių (dar neišvengiamų) biuro darbo aspektų. Begalinių dokumentų lapų nuskaitymas, spausdintų failų pakartotinis įvedimas, neautomatinis vertimas ir dokumentų failų konvertavimas nėra tik nuobodi, pasikartojanti veiksmai, be to, jie taip pat yra vieni iš daugiausiai laiko užimančių biuro užduočių. Laimei, „Konica Minolta“ pateiktas sprendimas yra ir protingas, ir paprastas!

Išmaniosios „Konica Minolta“ paslaugos palengvins jūsų darbinį gyvenimą, nei galėjote įsivaizduoti, ir leis jums efektyviau nei bet kada anksčiau tvarkyti dokumentus taip, kad nebedomintų jūsų ir jūsų darbuotojų nuo didesnio vaizdo. „bizhub Evolution“ - tai pokytis, kurį reikia visiškai pertvarkyti taip, kaip tvarkote kasdienes užduotis. Jums nereikės dėti daugybės sudėtingų (bet galbūt nereikalingų) sprendimų; naudodamiesi „bizhub Evolution“ platforma, jūs mokate tik už reikalingas funkcijas - nuo mobiliojo įrenginio tvarkymo iki dokumentų konvertavimo, fakso per IP ir dar daugiau

„bizhub Evolution“ padidina jūsų komandos produktyvumą daug daugiau nei „tik“. Pasirinkę intelektualųjį verslo sprendimą, darbuotojai ne tik sutrumpins laiką, kurį praleidžia nuobodžioms, paprastoms ir pasikartojančioms užduotims, kurios dažnai atitraukia juos nuo vertingų verslo tikslų; jie tokias problemas gali visiškai pašalinti. Šios platformos dėka dokumentų valdymas tampa daug automatiškesnis - tai leidžia jūsų darbuotojams sutelkti dėmesį į tuos (kur kas svarbesnius) verslo tikslus, kurie iš tikrųjų duos naudos jūsų įmonei.

intelektualūs ir veiksmingi verslo procesai

intelektualūs ir veiksmingi verslo procesai
„Bizhub Evolution“ leidžia naudoti protingiau, o ne sunkiau. Tai yra paprastas būdas tobulinti ir modernizuoti jūsų darbo eigą ir leidimą per kelias sekundes minimaliomis pastangomis prijungti įrenginį prie debesų paslaugų, pavyzdžiui, kaip „Dropbox“, „Microsoft OneDrive“ ir „Google“ diskai.

Debesų platformą galima pasiekti per kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar bet kurį „bizhub“ įrenginį, prijungtą prie „bizhub Evolution“. Tai leidžia sudėti failus į saugyklą debesyje, įkelti ir atsisiųsti failus bei konvertuoti juos į „Word“, „Excel“ ar PDF formatą. Galite be vargo kopijuoti, siųsti faksogramas, spausdinti ir nuskaityti dokumentus, tada greitai ir lengvai padarykite juos lengviau prieinamus išversdami tekstą užsienio kalba į gimtąją kalbą arba paversdami ją kalba. Turėdami mažesnes rinkodaros komandas, galite net pradėti savo rinkodaros automatizavimo procesą naudodami tam skirtą paslaugą.

Geriausia, bet jums nereikia iš karto apsispręsti ar įsipareigoti sudaryti nepatogiai ilgas licencijavimo sutartis. Naudodamiesi „bizhub Evolution“ platforma, galite iš karto naudotis nemokamais bandymais, užtikrindami, kad programinė įranga, kurią jūs galų gale naudojate, yra būtent tai, ko reikia jūsų verslui augti - ne daugiau, ne mažiau. Jūs mokėsite tik už norimas funkcijas ir jums nereikės investuoti į brangią infrastruktūrą. Apsilankykite „bizhub Evolution“ platformoje šiandien ir sužinokite apie įvairiausius būdus, kaip „Konica Minolta“ galėtų pakeisti jūsų kasdieninę darbo rutiną.

bizhub evolution

bizhub evolution - nauja Konica Minolta intelektualių verslo procesų užsakomųjų paslaugų platforma.

 

Susisiekite

Susisiekite

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!

Taip, sutinku gauti naudinga informaciją rinkodaros tikslais šiais būdais:*

Apie esamus ir kitus „Konica Minolta Baltia“ produktus ir paslaugas susijusių įmonių grupėje yra pritaikyti asmeniniai interesai . Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką .

Teksto laukeliai su * yra privalomi!