bizhub Evolution – lanksti platforma išmaniesiems verslo procesams

Supaprastinkite kasdienį dokumentų valdymą


Darbas su dokumentais yra vienas iš mažiausiai populiarių (dar neišvengiamų) biuro darbo aspektų. Begalinių dokumentų lapų nuskaitymas, spausdintų failų pakartotinis įvedimas, neautomatinis vertimas ir dokumentų failų konvertavimas nėra tik nuobodi, pasikartojanti veiksmai, be to, jie taip pat yra vieni iš daugiausiai laiko užimančių biuro užduočių. Laimei, „Konica Minolta“ pateiktas sprendimas yra ir protingas, ir paprastas!

Išmaniosios „Konica Minolta“ paslaugos palengvins jūsų darbinį gyvenimą, nei galėjote įsivaizduoti, ir leis jums efektyviau nei bet kada anksčiau tvarkyti dokumentus taip, kad nebedomintų jūsų ir jūsų darbuotojų nuo didesnio vaizdo. „bizhub Evolution“ - tai pokytis, kurį reikia visiškai pertvarkyti taip, kaip tvarkote kasdienes užduotis. Jums nereikės dėti daugybės sudėtingų (bet galbūt nereikalingų) sprendimų; naudodamiesi „bizhub Evolution“ platforma, jūs mokate tik už reikalingas funkcijas - nuo mobiliojo įrenginio tvarkymo iki dokumentų konvertavimo, fakso per IP ir dar daugiau

„bizhub Evolution“ padidina jūsų komandos produktyvumą daug daugiau nei „tik“. Pasirinkę intelektualųjį verslo sprendimą, darbuotojai ne tik sutrumpins laiką, kurį praleidžia nuobodžioms, paprastoms ir pasikartojančioms užduotims, kurios dažnai atitraukia juos nuo vertingų verslo tikslų; jie tokias problemas gali visiškai pašalinti. Šios platformos dėka dokumentų valdymas tampa daug automatiškesnis - tai leidžia jūsų darbuotojams sutelkti dėmesį į tuos (kur kas svarbesnius) verslo tikslus, kurie iš tikrųjų duos naudos jūsų įmonei.

intelektualūs ir veiksmingi verslo procesai

intelektualūs ir veiksmingi verslo procesai
„Bizhub Evolution“ leidžia naudoti protingiau, o ne sunkiau. Tai yra paprastas būdas tobulinti ir modernizuoti jūsų darbo eigą ir leidimą per kelias sekundes minimaliomis pastangomis prijungti įrenginį prie debesų paslaugų, pavyzdžiui, kaip „Dropbox“, „Microsoft OneDrive“ ir „Google“ diskai.

Debesų platformą galima pasiekti per kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar bet kurį „bizhub“ įrenginį, prijungtą prie „bizhub Evolution“. Tai leidžia sudėti failus į saugyklą debesyje, įkelti ir atsisiųsti failus bei konvertuoti juos į „Word“, „Excel“ ar PDF formatą. Galite be vargo kopijuoti, siųsti faksogramas, spausdinti ir nuskaityti dokumentus, tada greitai ir lengvai padarykite juos lengviau prieinamus išversdami tekstą užsienio kalba į gimtąją kalbą arba paversdami ją kalba. Turėdami mažesnes rinkodaros komandas, galite net pradėti savo rinkodaros automatizavimo procesą naudodami tam skirtą paslaugą.

Geriausia, bet jums nereikia iš karto apsispręsti ar įsipareigoti sudaryti nepatogiai ilgas licencijavimo sutartis. Naudodamiesi „bizhub Evolution“ platforma, galite iš karto naudotis nemokamais bandymais, užtikrindami, kad programinė įranga, kurią jūs galų gale naudojate, yra būtent tai, ko reikia jūsų verslui augti - ne daugiau, ne mažiau. Jūs mokėsite tik už norimas funkcijas ir jums nereikės investuoti į brangią infrastruktūrą. Apsilankykite „bizhub Evolution“ platformoje šiandien ir sužinokite apie įvairiausius būdus, kaip „Konica Minolta“ galėtų pakeisti jūsų kasdieninę darbo rutiną.

Išmanūs ir veiksmingi verslo procesai

Išmanūs ir veiksmingi verslo procesai

Su bizhub Evolution dirbsite ne sunkiau, o išmaniau. Taip paprastomis priemonėmis pagerinsite ir modernizuosite darbų srautą, lengvai ir itin greitai prijungsite įrenginį prie tokių debesijos paslaugų kaip Dropbox, Microsoft OneDrive ir Google Drive. 


Debesijos platformą galima pasiekti per kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar kitą bizhub įrenginį, prijungtą prie bizhub Evolution. Galėsite perkelti failus į debesijos talpyklą, įkelti ir atsisiųsti failus, konvertuoti juos į Word, Excel ar PDF formato failus. Galite lengvai kopijuoti, siųsti faksu, spausdinti ir skenuoti dokumentus, greitai ir paprastai išversti tekstus užsienio kalba į gimtąją arba tekstą konvertuoti į kalbą. Mažesnėse rinkodaros komandose galite net vykdyti individualų rinkodaros automatizavimo procesą su tiksline paslauga. 


Tačiau geriausia yra tai, kad neturite nuspręsti dabar arba įsipareigoti pasirašydami ilgiausias licencijos sutartis. bizhub Evolution platformą galite išbandyti nemokamai jau dabar, ir įsitikinti, ar programinė įranga, kurią pasirinksite, yra būtent tai ir ne daugiau, ko reikia, kad jūsų verslas galėtų augti. Mokėsite tik už jums reikalingas funkcijas ir nereikės investuoti į brangią infrastruktūrą. Apsilankykite bizhub Evolution platformoje, kad sužinotumėte įvairius būdus, kaip Konica Minolta gali pakeisti kasdienę jūsų rutiną.

bizhub Evolution

bizhub Evolution

Supaprastinkite savo kasdienį dokumentų tvarkymą


Popierių tvarkymas yra vienas iš mažiausiai populiarių (tačiau neišvengiamų) darbo biure aspektų. Nesibaigiantis lapų skenavimas, spausdintų failų perspausdinimas, rankinis dokumentų vertimas ir failų formatų konvertavimas yra itin nuobodi, pasikartojanti veikla, ko gero, biure užimanti daugiausia laiko. Laimei, Konica Minolta siūlomas sprendimas yra išmanus ir paprastas! 


Konica Minolta išmaniosios paslaugos palengvins jūsų gyvenimą labiau, nei galėjote įsivaizduoti, leis veiksmingiau nei bet kada tvarkyti dokumentus, tad jie nebetrukdys nei jums, nei jūsų komandai. bizhub Evolution yra tas pokytis, kurio reikėjo, kad galėtumėte visiškai pertvarkyti kasdienių užduočių vykdymą. Jums nereikės daugybės komplikuotų (tačiau dažnai perteklinių) sprendimų. bizhub Evolution platformoje mokate tik už tas funkcijas, kurių jums reikia – nuo mobiliojo įrenginio valdymo iki dokumentų konvertavimo, fakso paslaugų per IP ir kt.


bizhub Evolution leidžia gerokai daugiau, nei „vien tik“ padidinti jūsų komandos produktyvumą. Pasirinkus išmanųjį verslo sprendimą darbuotojai ne tik mažiau laiko skirs nuobodžioms, paprastoms ir pasikartojančioms užduotims, atitraukiančioms juos nuo darbo tikslo, tačiau tokių problemų bus galima visiškai išvengti. Dėl šios platformos dokumentų tvarkymas gerokai labiau automatizuojamas, todėl jūsų darbuotojai galės susitelkti ties tais (daug svarbesniais) verslo tikslais, kurie turės didelės naudos jūsų įmonei. 


bizhub evolution

bizhub evolution - nauja Konica Minolta intelektualių verslo procesų užsakomųjų paslaugų platforma.

 

Susisiekite

Susisiekite

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!

Taip, sutinku gauti naudinga informaciją rinkodaros tikslais šiais būdais:*

Apie esamus ir kitus „Konica Minolta Baltia“ produktus ir paslaugas susijusių įmonių grupėje yra pritaikyti asmeniniai interesai . Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką .

Teksto laukeliai su * yra privalomi!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings