bizhub SECURE – išmanus saugumas jūsų verslui

IŠMANI SAUGA, KAD JŪSŲ VERSLAS BŪTŲ APSAUGOTAS

IŠMANI SAUGA, KAD JŪSŲ VERSLAS BŪTŲ APSAUGOTAS
Pastaraisiais metais duomenų pažeidimai tapo rimta problema daugeliui verslo sričių, nes žiniasklaidoje yra plačiai aptariamos duomenų vagystės ir įsilaužimai, padarantys žalą įvairių įmonių finansams ir reputacijai visame pasaulyje. Mes, Konica Minolta, žinome kad duomenų apsauga yra svarbiausia Jūsų versle. Štai kodėl mūsų bizhub daugiafunkciai įrenginiai yra aprūpinti aukščiausio lygio saugumu, o su bizhub SECURE galime suteikti papildomą visapusišką duomenų apsaugą, užtikrinant, kad jūsų duomenys išliktų saugūs netrukdant įmonės duomenų srauto judėjimo.

bizhub SECURE paslaugą galima suaktyvinti bet kuriame Konica Minolta bizhub daugiafunkciniame įrenginyje, todėl nepriklausomai nuo Jūsų įmonės dydžio, galite užtikrinti duomenų konfidencialumą. Kai tik bizhub SECURE paslaugos įdiegtos, galite būti tikri, kad su spausdinimu susiję duomenys yra saugūs. Jūsų bizhub daugiafunkcis įrenginys ir jo kietasis diskas (HDD/SSD/MicroSD) yra apsaugoti bizhub SECURE lygmeniu!
Capture.JPG

DUOMENYS – VERTINGIAUSIAS IR PAŽEIDŽIAMIAUSIAS VERSLO TURTAS

Iš visų aspektų, ko gero, duomenys yra vienas vertingiausių, bet ir pažeidžiamiausių jūsų įmonės turtų. bizhub SECURE užtikrina su spausdinimu susijusių dokumentų, duomenų ir įmonės korporatyvinės informacijos saugumą.


 
icon1.pngDuomenų saugumas
 
Jūsų daugiafunkcis įrenginys gali būti apsaugotas
keliais šifravimo ir perrašymo būdais,
išlaikant duomenis saugius bizdub įrenginyje.
Apsauga apima tiek bizhub įrenginyje saugomus,
tiek ir laikinus duomenis. Su bizhub
SECURE jūsų įmonės duomenys sklandžiai
judės sraute, išvengiant saugumo pažeidimo.
icon3.pngAutomatizuotas taisyklių vykdymas
 
Spausdinant dokumentą, duomenys laikinai
yra saugomi daugiafunkciniame įrenginyje.
Su bizhub SECURE galite nustatyti terminą, kiek laiko
daugiafunkcis įrenginys saugos laikinus duomenis tam,
kad jie nepatektų į netinkamas rankas. Taip pat galite
pasirinkti skirtingus laiko terminus konkrečioms
dėžutės byloms jūsų bizhub įrenginio kietajame diske.
icon2.pngAutentifikavimas
 
Saugokite konfidencialius dokumentus slaptažodžiu
apsaugotu dėžutėje arba bizhub įrenginio kietojo
disko aplanke. Papildomui saugumui užtikrinti,
kietasis diskas gali būti užšifruotas, todėl vagystės ar
kietojo disko perkėlimo atvejais, duomenys bus
saugūs.

bizhub SECURE

Iš visų verslo ir profesinio pasaulio išteklių jūsų duomenys yra patys vertingiausias, bet tuo pačiu ir pažeidžiamiausias turtas. Būtent dėl to Konica Minolta siūlo užrakinimo apsaugą. bizhub® SECURE: patobulinta slaptažodžių ir duomenų apsaugos priemonės, skirtos suteikti papildomą saugos lygį jūsų bizhub MFP.

bizhub SECURE

bizhub SECURE

Pastaraisiais metais daug įmonių susiduria su rimtais sunkumais dėl duomenų saugos pažeidimų. Duomenų vagysčių ir įsilaužimo atvejų aptarimas žiniasklaidoje daro žalą įmonių finansams ir gadina reputaciją visame pasaulyje. 


Konica Minolta įmonėje mes žinome, kad duomenų apsauga yra labai svarbi jūsų verslui. Todėl mūsų bizhub daugiafunkciuose prietaisuose įdiegtos aukščiausio lygio saugumo priemonės, o su bizhub SECURE galime jums teikti papildomos visapusiškos apsaugos ir užtikrinti jūsų duomenų konfidencialumą nesutrikdant jūsų biuro duomenų srauto. Duomenys – vertingiausias ir labiausiai pažeidžiamas verslo turtas

bizhub SECURE paslaugą galima aktyvuoti bet kuriame Konica Minolta bizhub daugiafunkciame prietaise tiek pristačius į vietą, tiek prieš pristatymą, tad nesvarbu, kokio dydžio jūsų verslas, galėsite dirbti saugiai. Vos pradėjus naudoti bizhub SECURE apsaugas, galite būti tikri, kad spausdinami duomenys bus visapusiškai apsaugoti.


bizhub daugiafunkcis prietaisas ir jo standusis diskas (HDD) bus visiškai apsaugoti bizhub SECURE lygmeniu!Kam taikoma ši apsauga?


bizhub SECURE apima šias funkcijas:


  • administratoriaus slaptažodžio keitimą;
  • viso bizhub standžiojo disko turinio šifravimą;
  • saugaus raidinio ir skaitinio slaptažodžio, skirto bizhub standžiajam diskui užrakinti, kūrimą;
  • duomenų pėdsakų šalinimą net po to, kai jie buvo ištrinti naudojant laikinųjų duomenų perrašymo būdą;
  • bizhub daugiafunkcio prietaiso nustatymą po tam tikro laiko automatiškai ištrinti bet kokią medžiagą, esančią elektroniniuose aplankuose.

bizhub SECURE Platinum

Kai dirbate su slapta informacija, turite žinoti, kad ji yra saugi. Net darant paprastas užduotis, pvz., spausdinant ar nuskaitant dokumentus, gali būti, kad galima palikti duomenis, atvirus vagystėms.

Būkite saugūs dabar
thumbnail for bizhub SECURE platinum brochure

Susisiekite

Susisiekite

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!

Taip, sutinku gauti naudinga informaciją rinkodaros tikslais šiais būdais:*

Apie esamus ir kitus „Konica Minolta Baltia“ produktus ir paslaugas susijusių įmonių grupėje yra pritaikyti asmeniniai interesai . Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką .

Teksto laukeliai su * yra privalomi!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings