Universalus dizainas ir prieinamumas

Geresnis prieinamumas

Geresnis prieinamumas
  1. Priėjimas iš priekio suprojektuotas taip, kad bet kuris naudotojas galėtų paprastai, greitai ir be vargo papildyti popieriaus dėklus ar pakeisti tonerio kasetes; dideles rankenas lengva suimti todėl patogu dirbti.
  2. Ergonominius popieriaus dėklus ištrauksite beveik be pastangų, rankenas galima suimti tiek iš viršaus, tiek iš apačios.
  3. Didelius jutiklinius ekranus galima pakreipti bet kuriuo kampu naudojant skydelio apačioje esančia rankena.
  4. Su free-stop funkcija reikalingos minimalios fizinės pastangos pakelti automatinį dokumentų tiekimo įtaisą (ADF) net sėdint; tai dar labiau palengvina esanti papildoma rankena.
  5. Su nemokamai parsisiunčiama programėle  (bizhub Remote Access) galima valdyti ekraną naudojantis Apple arba Android išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Geresnis naudotojo priėjimas ir matomumas

Konica Minolta gamina prietaisus, kurie yra prieinami kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus, patirties, fizinių savybių  ar specialių poreikių. Mūsų universalus dizainas skirtas užtikrinti, kad mūsų prietaisus būtų lengva pasiekti, paprasta naudoti, ir jie būtų patogaus dizaino, kad žmonės turintys fizine negalia ar regos sutrikimų taip pat galėtų naudotis šiais prietaisais. Visi Konica Minolta įrenginiai sukurti vadovaujantis Šiaurės Karolinos valstybinio universiteto, Universaliojo dizaino centro, rekomendacijomis.

geresnis matomumas

geresnis matomumas
  1. Didelis, patogiai išdėstytas jutiklinis ekranas Jį lengva valdyti, o funkcijų ženklus galima padidinti iki 16 kartų, kad būtų lengva skaityti.
  2. Garsiniai nurodymai Gimtąja kalba kalbantis balsas paaiškina funkcijas ir garsines komandas; šio balso garsumą ir greitį galima reguliuoti taip, kad atitiktų individualius naudotojo poreikius.
  3. Kontrastingos spalvos Tamsiai pilkas fonas ir ryškios, spalvos – būtent tokie yra dažniausiai naudojami mygtukai, dėl to greičiau, lengviau ir tiksliau yra atliekami veiksmai.
  4. Ryškios oranžinės ir mėlynos LED lemputės Jos aiškiai matomos, paprastai išdėstytos, todėl nereikalinga jokia ankstesnė patirtis ar specialūs įgūdžiai, kad būtų galima pradėti dirbti.
  5. Spalviniai pranešimai Animuoti, spalvoti informaciniai įspėjimai, kurie padeda išvengiant potencialios žalos naudotojui.

Universalaus dizaino brošiūra

Kad mūsų produktai būtų lengvai naudojami visiems

Parsisiųskite universalaus dizaino brošiūrą

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!