AccurioPro Label Impose

Vienintelė skaitmeninė etikečių spausdinimo programinė įranga, kurios jums reikės


Puikus programinės įrangos pasirinkimas naujai investicijai


AccurioPro Label Impose yra neįtikėtinai paprasta naudoti. Ji paprastesnė nei įprastos analoginės sistemos, todėl galite surikiuoti užduotis į eilę naudodamiesi jutiklinio ekrano valdymo skydeliu, kad perspausdinimas vyktų greičiau ir ekonomiškiau bei reikėtų mažiau laiko darbuotojų mokymams.


Siekiant optimizuoti našumą ir ekonomiškumą, etikečių gamyboje dalyvaujančios spausdinimo įmonės turi, kai tik įmanoma, automatizuoti ir integruoti užduotį, taip pat optimizuoti priemonių naudojimą, kad būtų išvengta etiketės pasluoksnio atliekų. Dėl šios priežasties etiketės tinklo plotyje ir ilgyje paprastai yra išdėstomos kelios etiketės. Tačiau, atliekant tai rankomis, užduotis gali tapti sudėtinga ir daug laiko užimančia procedūra.


AccurioPro Label Impose programinės įrangos įrankis yra puiki priemonė šiam iššūkiui. Programoje yra operatoriams skirta paprasta ir intuityvi sąsaja, kuri automatiškai išdėsto ir paruošia etiketes spausdinti, leidžia naudotojams kurti PDF failus kaip pagrindą atitinkamiems pjovimo įrankiams štampavimo įrenginiuose.


Jūs spausdinate. Leiskite mums išdėstyti.


AccurioPro Label Impose programinė įranga pasižymi įspūdinga PDF formato darbo eiga, leidžiančia įvesti teisingus duomenis, kad sukurtumėte pjovimo įrankius, ir VDP palaikymu. Įrankyje yra intuityvi naudotojo sąsają ir didelė spausdinimo sritis, jis sukurtas taip, kad puikiai papildytų „Konica Minolta“ etikečių spaudą kiekviename proceso etape ir sklandžiai veiktų su AccurioLabel 190.


AccurioPro Label Impose | Etikečių klijavimas ir spausdinimas

“AccurioPro Label Impose” programinė įranga etikečių klijavimui ir spausdinimui.

Funkcijos

Funkcijos

Automatinis etikečių atkartojimo priemonių kūrimas 
Programa palengvina ir automatizuoja etikečių atkartojimo priemonių kūrimą etikečių tinkle.


Kintamų duomenų turinys 
Kintamų duomenų turinio apdorojimas yra paprastas ir nesudėtingas, jį galima greitai ir lengvai įtraukti į automatinį etikečių pakartojimą.


Reguliuojami tarpai
Operatoriai gali lengvai atskirti ir reguliuoti tarpus tarp stulpelių ir eilučių.


Standartinių arba individualių akimi matomų ženklų pridėjimas
Programa taip pat pasižymi visišku pritaikomumu pridedant standartinių ir individualių akimi matomų ženklų bet kurioje norimoje padėtyje, kad būtų galima pabaigti autonomiškai.


Tinklo išdėstymas
Naudotojai gali rinktis iš automatinio ir rankinio darbų išdėstymo, skirto etiketės dizainui ir išdėstymui.


Kelių darbų spausdinimas
Galima išdėstyti vieną lapą, kuriame bus viskas – nuo vieno iki įvairių pasirinktų iliustracijų motyvų.


Pjovimo įrankiai
Su AccurioPro Label Impose programine įranga galima aptikti papildomus perskyrimus (schemas su pjovimo linijomis, iškiliąją apdailą, foliją ir pan.) ir eksportuoti juos į PDF, kad būtų galima pagaminti štampinio pjovimo įrankius ir naudoti papildomas dekoracijas ant etikečių. 

Atsisiųskite gaminio brošiūrą, kad turėtumėte visą reikalingą informaciją po ranka

AccurioPro Label Impose brošiūra
AccurioPro Label Impose image datasheet thumbnail