Workplace Go – darbui be ribų


Mažos ir vidutinės įmonės, norėdamos išplėsti savo verslą, turi valdyti įvairius procesus. Dalijimasis žiniomis, procesų organizavimas ir bendradarbiavimas tampa vis labiau aktualu, siekiant skatinti efektyvumą, nuotolinį darbą ir kūrybiškumą. Didėja poreikis tinkamai valdyti skaitmeninės darbo vietos sprendimą, todėl visos įmonės turi rasti tinkamą ir saugų sprendimą.


Dirbkite be jokių ribų

 „Workplace Go“ sukuria rinkoje pirmaujantį „Microsoft Office 365“ bendradarbiavimo paketą, kuris apima priemones, skirtas komunikacijai, bendradarbiavimui, socialiniams tinklams ir produktyvumui skatinti.


Įdiegus „Workplace Go“, yra sukonfigūruojama skaitmeninė darbo vieta, kuri gali pateikti visą informaciją ir įrankius, kurių reikia darbuotojams, norint geriau atlikti ir organizuoti informaciją, ypač dirbant komandoje. Tai suteikia galimybę bet kuriuo įrenginiu pasiekti visus projektus, išlaikant aukščiausią saugos lygį. Dažniausius komunikacijos scenarijus ir struktūras be jokių problemų galima įtraukti į vartotojo patirtį. Tai taip pat siūlo greitą ir visame pasaulyje vienodą prieigą prie visų reikalingų sistemos turinių, programų ir pranešimų,  pritaikytą paieškos patirtį naudojant „SharePoint“ ir „Delve“. 

„Workplace Go“ įgalina unikalų turinio valdymą, nes vartotojai gali sekti savo indėlį į vaizdus, ​​versijas ar patvirtinimo būseną asmeniniame prietaisų skydelyje, kruriame matomos visos verslo programinės įrangos (pvz., „Power BI“,  „Dynamaics CRM“, „Outlook“, „Skype“ verslui, „Planner“ ir kt.) bei socialiniuose tinkluose (tokiuose kaip „Yammer“, „Facebook“, „Twitter“, „YouTube“, „Office 365 Video“)„Workplace Go“ teikia skaitmeninę darbo vietos platformą, skirtą mažoms ir vidutinėms įmonėms, kuri yra pasirengusi augti kartu su organizacija, kad galėtų užtikrinti jūsų sistemų ateitį. 

Kadangi „Workplace Go“ teikiama kaip „SaaS“, taip pat išvengiama didelių įrangos sąnaudų.


Workplace Go – darbui be ribų

Workplace Go – darbui be ribų

  • „Konica Minolta“ siūlo „viskas viename“ sprendimą asmeniniam organizavimui, produktyvumui, bendravimui, bendradarbiavimui su kolegomis įmonės viduje ir išorėje, socialiniams tinklams ir intranetui, siekiant patenkinti jūsų poreikius atsižvelgiant į skaitmeninę darbo aplinką.
  • Suasmenintą „SharePoint“ galima pateikti per rekordiškai trumpą laiką, o „Workplace Go“ atnaujinama automatiškai
  • „Workplace Go“ gali patogiai integruoti visas vartotojui reikalingas funkcijas į pritaikytą sprendimą bet kuriame įrenginyje, kartu užtikrindamas maksimalų saugumą.

Gaukite nemokamą konsultacija!

Užpildykite žemiau esančią formą arba skambinkite +370 5 210 7700