Konica Minolta Cloud Print

Daugiau lankstumo jūsų spausdinimo infrastruktūrai

Daugiau lankstumo jūsų spausdinimo infrastruktūrai

Tai ir prakeiksmas, ir palaiminimas vienu metu: kuo sėkmingesnė jūsų įmonė ir kuo labiau auga verslas, tuo daugiau reikalavimų keliama IT infrastruktūrai. Jūsų spausdinimo ir IT aplinka darosi sudėtingesnė, vis didėja IT personalo darbo krūvis. Vis sunkiau užtikrinti maksimalų duomenų ir sistemos saugumą, o išlaidų kontroliuoti tampa beveik neįmanoma, todėl jūsų IT operacijos yra labai brangios. 

Kad galėtumėte visą dėmesį skirti savo verslui, sukūrėme visapusišką paslaugą, kuri suteikia jums visišką lankstumą spausdinant ir tuo pačiu leidžia sutaupyti nekeliant pavojaus duomenų saugumui.


Administruodavote spausdinimo aplinką patys? Mūsų „Konica Minolta Cloud Print“ sprendimas suteikia daug privalumų lyginant su įmonėje savarankiškai vykdomu administravimu.
 

Naudos

Naudos


Spausdinkite kaip visada, mažesnėmis sąnaudomis

Galite naudoti daugiafunkcį spausdintuvą kaip anksčiau ir gauti naudos iš sumažėjusių sąnaudų.
 


Saugus spausdinimas
„Follow-me“ autentifikavimas, kad jūsų dokumentas nepatektų į blogas rankas.


Maksimalus duomenų saugumas
Jūsų duomenys – saugiose rankose, mūsų sertifikuotuose duomenų centruose.


Beribis lankstumas
Nuo vietos nepriklausomas spausdinimas iš įvairių programų.
 


Galima spausdinti iš karto ir bet kuriuo metu
Lengvas ir greitas diegimas naudojant mūsų „bizhub Evolution Cloud“ platformą.

Prieiga prie Google

Prieiga prie Google
Konica Minolta siūlo prieigą prie skirtingų Google produktų, pavyzdžiui, Google Cloud Print, G-Suite ir Google Drive.

Dėl G-Suite integracijos į bizhub Evolution, visi G-Suite sukurti vartotojai automatiškai perduodami bizhub Evolution vartotojų administracijai, todėl jų nereikia kurti iš naujo. Taigi tuos pačius kredencialus galima naudoti patogiam Single-Sign-On prisijungimui.

Prieiga prie Google Drive siūlo privalumą: jei vartotojai nori konvertuoti, versti, siųsti faksu ar pan., jie gali išsaugoti redaguotus dokumentus tiesiog ten. Be to, galima spausdinti tiesiogiai iš serverio Google Drive dokumentus daugiafunkciu spausdintuvu.  

Be debesies spausdinimo paslaugos, jūs galite naudotis daugybe kitų paslaugų, pavyzdžiui, dokumentų konvertavimu ir vertimu. Juos lengvai ir bet kuriuo metu galima įdiegti naudojant debesų technologijos platformą bizhub Evolution. Jūsų komanda gali lengvai administruoti vartotojus ir paslaugas, tuo tarpu mes rūpinsimės visapusišku platformos ir paslaugų valdymu. Visas paslaugas galima įjungti ir naudoti užsakius – mokate tik už tai, kuo naudojatės.
 

PRIEIGA PRIE MICROSOFT UNIVERSALIOJO SPAUSDINIMO

PRIEIGA PRIE MICROSOFT UNIVERSALIOJO SPAUSDINIMO
Konica Minolta taip pat siūlo prieigą prie Microsoft universaliojo spausdinimo paslaugos integruojant ją į bizhub Evolution platformą. Universalusis spausdinimas – tai šiuolaikiškas spausdinimo sprendimas, kurį organizacijos gali pasitelkti spausdinimo infrastruktūros valdymui naudojant Microsoft debesų paslaugas. Jis vykdomas vien tik su Microsoft Azure.

Įdiegus su universaliuoju spausdinimu suderinamus spausdintuvus, nereikia patalpų infrastruktūros. Paslaugą galima įdiegti su nesuderinamais spausdintuvais, naudojant universaliojo spausdinimo jungiamąją programinę įrangą. Universalusis spausdinimas yra Microsoft 365 abonentinė paslauga.
 

Išbandykite Konica Minolta Cloud Print

Užpildykte žemiau esančia formą ir mes su jumis susisieksime!