Konica Minolta šeštą kartą ir penktus metus iš eilės įtraukta į tvariausių pasaulio korporacijų šimtuką

| 6 vasario 2023

Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) įtraukta į "2023 m. pasaulio 100 tvariausių korporacijų pasaulyje" ("2023 Global 100") sąrašą. Į šį prestižinį sąrašą Konica Minolta patenka šeštą kartą ir penktus metus iš eilės - 2011 m. ir 2019-2022 m.


Pasaulinį 100-uką kasmet skelbia Kanadoje įsikūrusi organizacija "Corporate Knights" per Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) susitikimą, vadinamą Davoso susitikimu. 2023 m. sausio 16-20 d. vykęs Davoso susitikimas po kelerių metų nereguliaraus veikimo dėl pandemijos buvo atnaujintas kaip įprastas sausio mėnesio renginys, kuriame buvo paskelbtas Pasaulinis korporacijų šimtukas.

2023 m. Pasaulinis korporacijų šimtukas, pasižymintis tvarumu, buvo atrinktas remiantis griežtu daugiau kaip 6 000 viešųjų bendrovių, kurių pajamos visame pasaulyje viršija 1 mlrd. dolerių, įvertinus aplinkosaugos, socialinius ir valdymo rodiklius, taip pat gebėjimą skatinti įvairovę ir inovacijas bei ekologiškų produktų pardavimo procentinę dalį. Į šį pasaulinį tvarumo srityje išsiskiriančių korporacijų sąrašą įtrauktos keturios Japonijos bendrovės.

Konica Minolta nuolat kuria produktus ir sprendimus, skirtus socialinėms ir aplinkosaugos problemoms spręsti, kurie efektyviai naudoja energiją, padeda klientams pertvarkyti gamybos procesus ir skatina darbo režimo reformas. Kurdama naują gaminį Konica Minolta nustato, kokį poveikį aplinkai gaminys darytų kiekviename jo gyvavimo ciklo etape - nuo gamybos ir transportavimo iki naudojimo ir utilizavimo, ir įvertina tam tikslui bendrovės nustatytus elementus. Ši gaminių vertinimo sistema leidžia bendrovei išleisti į rinką tik tuos gaminius, kurie atitinka įvairių šalių aplinkosauginio ženklinimo sistemų standartus, įskaitant tarptautinę ENERGY STAR programą, Vokietijos "Blue Angel" ženklą ir Japonijos ekologinį ženklą, kartu laikantis naujausių aplinkosaugos įstatymų, tinkamai tvarkant chemines medžiagas ir nuolat gerinant gaminių aplinkosauginį veiksmingumą.
 
Konica Minolta ir toliau imsis naujovių, galinčių paskatinti tiek verslo augimą, tiek naujos vertės kūrimą pasaulio aplinkai ir visai žmonių visuomenei
 
Nuoroda: Išorės šalių atliekamas vertinimas
Konica Minolta šiuo metu yra įtraukta į pasaulinius ESG indeksus ir užima aukštą vietą ESG reitinguose, kaip parodyta žemiau.
 
FTSE4Good Index Series (UK) Included in the index consecutively since 2003
FTSE Blossom Japan Index (UK) Included in the index consecutively since its establishment in 2017
FTSE Blossom Japan Sector Relative IndexUK Included in the index since its establishment in 2022
MSCI Japan ESG Select Leaders Index (USA) Included in the index consecutively since its establishment in 2017
MSCI Japan Empowering Women Index (USA) Included in the index consecutively since its establishment in 2017
Dow Jones Sustainability Index (USA) Asia Pacific Index (DJSI Asia Pacific): Included in the index consecutively since 2009
S&P/JPX Carbon Efficient Index (USA, Japan) Included in the index consecutively since its establishment in 2018
S&P Global (USA) Included in SAM Sustainability Award consecutively since 2013
(Four times as Gold and five times as Silver)
Corporate Knights (Canada) Ranked among the Global 100 Most Sustainable Corporations in the World (2011, 2019-2023)
ISS ESG (USA) Maintained the highest Prime Status since 2011
CDP (UK) Included on the Climate A List
(2013-2014, 2016-2017, 2020-2022)