Konica Minolta parodoje Labelexpo demonstruoja visą gamybos procesą

| 10 liepos 2023

Konica Minolta dalyvaus parodoje Labelexpo Briuselyje, Belgijoje, rugsėjo 11-14 d., kurioje pristatys inovacijas, skirtas etikečių ir pakuočių sritims - labiausiai augančioms profesionalios spaudos rinkoms.


Savo stende (C21/22, 8 salė) Konica Minolta pristatys moderniausią programinę įrangą, naujausias spausdinimo sistemas ir paslaugas. Kartu su Danijoje įsikūrusia „Grafisk Maskinfabrik“ (GM), Konica Minolta pademonstruos visą etikečių spaudos ir pakavimo pramonės gamybos eigą.

Parodoje Labelexpo plačiai pasaulinei auditorijai bus pristatyta vos prieš devynis mėnesius pradėta gaminti vieno padavimo (single-pass) skaitmeninė etikečių spaudos įranga AccurioLabel 400, kuri užtikrina itin spartų spausdinimo greitį - iki 40 bėginių m/min., spalvų stabilumo kontrolę realiuoju laiku bei galimybę spausdinti penktąja – baltąja spalva. 

Pramoninės spaudos stende Konica Minolta ir MGI Digital Technology demonstruos visapusiškas "Industry 5.0" ekosistemas su tokiais partneriais kaip "ePS", "OneVision", "IIJ", "GM" ir kt. Deriname ikispausdinimo ir pospaudiminius sprendimus, kad mūsų klientai galėtų spausdinti kintamus duomenis su aukšto vizualinio poveikio etiketėmis. AccurioLabel 400 bus viena iš penkių demonstruojamų Konica Minolta spausdinimo sistemų, kuri jau pripažinta Europos skaitmeninių etikečių spaudos sistemų rinkos lydere, pelniusią ne vieną apdovanojimą. Dar viena tonerio principu veikianti etikečių spaudos sistema AccurioLabel 230 bus sukonfigūruota su GM DC330Mini užbaigimo įrenginiu vienoje linijoje. Šioje parodoje kartu su partneriu "Industrial Inkjet Ltd." (IIJ) taip pat bus pristatytas naujoviškas ir modernus projektas - rašalinės spaudos modulis saugios spaudos elementams spausdinti. 

Techninės įrangos rikiuotę užbaigs MGI JETvarnish 3D Web Compact ir Octopus Web spaudos sistemos kartu su Konica Minolta PKG-1300 - automatizuota skaitmeninės gofruoto kartono ir pakuočių įranga, skirta gofruoto kartono gamintojams, pakuočių spaustuvininkams ir prekių ženklų savininkams, ieškantiems skaitmeninės spaudos sprendimų rašaline technologija mažiems tiražams.

Pristatant visą etikečių gamybos ciklą, bus demonstruojami Konica Minolta programinės įrangos rinkiniai, įskaitant AccurioPro Flux bei AccurioPro Dashboard, ir aptarnavimo galimybės, taip pat partnerių sprendimai.

quotation marks

"Esame įrodę, kad Konica Minolta AccurioLabel etikečių spaudos sprendimai atitinka klientų lūkesčius - įdiegta daugiau nei 1 200 įrenginių. Mums pavyko užmegzti ilgalaikes partnerystes su spaudėjais, kad galėtume plėsti skaitmeninių pramoninių etikečių gamybą.”

Sacha-Vittorio Paolucci

Head of Industrial Print Business Development at Konica Minolta Europe

"Skaitmeninė etikečių gamyba dabar yra viena pagrindinių technologijų, kadangi etikečių pramonės rinka yra reikšmingai auganti, todėl parodoje Labelexpo spaudėjai gali atrasti naujas galimybes."