Konica Minolta pateko tarp penkių procentų geriausių savo industrijos įmonių pagal EcoVadis tvarumo įvertinimus 2023 m.

| 13 kovo 2023

Konica Minolta su malonumu praneša, kad 2023 m. EcoVadis tvarumo reitinguose Konica Minolta vėl buvo suteiktas AUKSINIS pripažinimo medalis. Tvarumo reitingus suteikia Prancūzijos EcoVadis, kurios įvertinimas atspindi ilgalaikį ir atsidavusį Konica Minolta susitelkimą į itin tvarų ir socialiai atsakingą verslą.


Naudojant keturis pagrindinius indeksus, EcoVadis reitingavimo procese vertinama įmonių socialinė atsakomybė (ĮSA) keturiose pagrindinėse srityse - aplinkosaugos, darbo ir žmogaus teisių, etikos ir tvarių viešųjų pirkimų. Reitingavimo procesas grindžiamas kiekvienos dalyvaujančios įmonės vertinimo kortelėmis, kurios apima 21 ĮSA rodiklį, 190 prekių ir 150 šalių. Vertinimo aplinka sukurta remiantis Pasauline ataskaitų teikimo iniciatyva, Jungtinių Tautų Pasauliniu susitarimu ir ISO 26000, kuriuose atsižvelgiama į aplinkosaugos, socialinę, etikos ir tiekimo grandinės veiklą.
 
EcoVadis vertinimo ataskaitoje Konica Minolta buvo ypač gerai įvertinta už aplinkosaugos iniciatyvas (gavo 90 proc. įvertinimą "Išskirtinis"), o ataskaitoje pabrėžtos stipriosios bendrovės politikos, veiksmų ir rezultatų šioje srityje pusės. Kitas svarbus akcentas buvo EcoVadis suteiktas 80 % balas ("Pažangus") už Konica Minolta veiklą etikos srityje, kuris vėlgi atspindi tvirtą bendrovės politiką, veiksmus ir rezultatus šioje srityje.

Konica Minolta yra pasaulinė bendrovė, turinti daugiau kaip 39 000 darbuotojų 150 pasaulio šalių, todėl savo atsakomybę vertina labai rimtai. Ji jau dešimtmečius yra įsipareigojusi siekti tvarumo, pradedant nuo pasaulinio Aplinkosaugos valdymo departamento įkūrimo 1971 m., ir laikosi griežtos ESG (aplinkosaugos, socialinės ir valdymo) sistemos, padedančios užtikrinti, kad jos verslo veikla ir toliau aktyviai orientuotųsi į tvarumą. 2008 m. Konica Minolta, Inc. pasirašė JT Pasaulinį susitarimą ir įsipareigojo laikytis 10 jo principų bei atsargaus ir atsakingo požiūrio į žmogaus teisių apsaugą, aplinką, darbo klausimus ir kovos su korupcija. Konica Minolta taip pat laikosi Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų (SDG), bendradarbiauti siekiant panaikinti didžiulį skurdą, kovoti su nelygybe ir neteisybe, apsaugoti mūsų planetą ir skatinti didesnę gerovę.