bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i

bizhub 550i

 • Greitis nespalvotai A4/A3: 55/27 ppm
 • Popieriaus formatai: A6-SRA3, pasirinktiniai formatai ir reklamjuostės formatas iki 1,2 metro ilgio
 • 10,1 colių colių spalvotas jutiklinis skydelis su multi-touch palaikymu ir specialia mobiliojo ryšio sritimi suteikia daugiau patogumo ir lankstumo
 • Sumažintas poveikis aplinkai dėl pažangiausių technologijų, užtikrinančių konkurencingai mažas energijos sąnaudas - taip sutaupoma ir energijos, ir pinigų
 • Aukščiausias duomenų saugumas pasitelkiant saugumo funkcijas, įskaitant pažangiausią antivirusinę technologiją, kuri sumažina duomenų praradimo riziką ir saugo konfidencialius duomenis.
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i

Savybės

Savybės

Pagrindinės savybės

Mėgaukitės „bizhub i-Series“ su 10,1 colio į planšetę panašiu jutikliniu skydeliu, geriausia rinkos vartotojo patirtimi, saugos funkcijomis, ..

 • Pagrindinė technologija

  Pažangiausios technologijos apima naujos kartos „Emperon“ valdiklį, naujos kartos „Simitri HD“ polimerizuotą tonerį ir naują programų platformą - supaprastina biuro darbo eigą ir užtikrina aukštos kokybės išvestį.

 • Naudotojo sąsajos pritaikymas

  Padidinkite savo efektyvumą atliekant nedideles ir sudėtingesnes kopijavimo, spausdinimo, nuskaitymo ir fakso užduotis, pritaikydami MFP skydą ir spausdintuvo tvarkyklės sąsają pagal savo poreikius.

 • „Multi-touch“ skydelis

  Didesnio našumo 10,1 colio spalvoto ekrano dėka maloniau dirbti: Siūloma lengva navigacija ir valdymas, panašus į šių dienų išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Naujai integruota mobiliojo ryšio zona suteikia daugiau lankstumo.

bizhub 550i
 • Tvarumas

  Taupykite išlaidas ir palaikykite aplinką naudodami naujas ekologiškas technologijas, kurios sumažina energijos suvartojimą ir sumažina poveikį aplinkai.

 • Finishing feature icon

  Universalus apipavidalinimas

  Įvairios apdailos galimybės apima susegimą, perforavimą, iki 3 lapų sulankstymą laiške ir iki 20 lapų (80 puslapių) lankstinukus, siekiant pagerinti biuro produktyvumą.

Spausdinkite iš bet kur ir bet kada:

Apple Airprint logo
mopria logo
Mobile Printing Web Icon
Konica Minolta Mobile Print logo

Specifikacijos ir atsisiuntimas

Specifikacijos ir atsisiuntimas

bizhub 550i brošiūra

Atsisiųsti brošiūrą

Susisiekite

Susisiekite
Taip, sutinku gauti naudinga informaciją rinkodaros tikslais šiais būdais:*

Apie esamus ir kitus „Konica Minolta Baltia“ produktus ir paslaugas susijusių įmonių grupėje yra pritaikyti asmeniniai interesai . Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką .

Teksto laukeliai su * yra privalomi!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings