Suteikite galimybių visiems automatizuoti procesus


                                         Į sprendimą įtraukti produktai:

 

 


AppTile_SharePointPowerAppsFlow App
Kaupkite ir valdykite failus bei duomenis

„SharePoint“ sąrašuose paprasta kaupti duomenis – lygiai taip pat, kaip tai darote naudodami „Excel“ – ir juos bendrinti bei valdyti intranete. Visame „Microsoft 365“ naudojama daugiau kaip dešimt milijonų individualių sąrašų, nuo paprasčiausių kontaktų ir užduočių sąrašų iki sąrašų, kuriais grindžiamos pagrindinės stambių įmonių verslo operacijos. Naudokite „Microsoft Power Apps“ savo reikmėms pritaikytoms formoms kurti, kad galėtumėte peržiūrėti, kurti ir modifikuoti duomenis bei failus.

a SharePoint list showing vacation requests
a SharePoint list showing vacation requests and a Power Automate automation to send a customized email whenever someone adds a new vacation request

Automatizuokite pasikartojančias užduotis

Nebegaiškite laiko atlikdami pasikartojančius komandų ir organizacijos veiklos procesus rankiniu būdu. Naudodami paprastą grafinę kūrimo priemonę programoje „Power Automate“ išdėstykite veiksmus. Programoje „Power Automate“ galima atlikti viską: nuo įspėjimų konfigūravimo ir patvirtinimų iki sudėtingų daugiaetapių procesų modeliavimo.

Prijunkite ir integruokite duomenų šaltinius bei tarnybas

Kai procesui būtini kitų šaltinių ir tarnybų duomenys, „Power Automate“ suteikia galimybę automatizuoti duomenų mainus, sinchronizuoti failus ir kt. „Power Automate“ galite naudoti, pvz., norėdami perkelti informaciją, kurią į „Microsoft Dynamics“ įvedė pardavimo komanda, į „SharePoint“ sąrašą, kurį naudoja operacijų skyrius. Be to, „Power Automate“ galima integruoti į vietines ir trečiųjų šalių tarnybas.

a Windows tablet PC running Power Automate
a laptop running a SharePoint vacation-request list and a Power Apps Create app screen next to a smart phone showing a new vacation request created in Power Apps

Kurkite verslą transformuojančias programas

Naudodami „Power Apps“, galite nerašydami kodo kurti programas, kurios sąveikauja su „SharePoint“ sąrašais ir bibliotekomis bei debesies ir vietiniais šaltiniais. Naudokite „Power Apps“ norėdami sukurti skaitmenines funkcijas, pasitelkiančias tokias technologijas, kaip mobiliųjų telefonų fotoaparatus, kad galėtumėte dirbti inovatyviau.

Verslo procesų automatizavimo produktai

Screenshot_2020-08-13-Verslo-procesu-automatizavimas-Microsoft-365.png
Screenshot_2020-08-13-Verslo-procesu-automatizavimas-Microsoft-365-(1).png
Screenshot_2020-08-13-Verslo-procesu-automatizavimas-Microsoft-365-(3).png

SharePoint

Sutelkite žmones, turinį ir programas, kad galėtumėte nevaržomai bendradarbiauti visos organizacijos mastu.

Power Apps

Be vargo paverskite verslo patirtį sprendimais. Suteikite darbuotojams tinkamas priemones siekti rezultatų.

Power Automate

Kurkite automatizuotus darbo srautus tarp parankinių programų ir tarnybų, kad gautumėte pranešimus, sinchronizuotumėte failus, rinktumėte duomenis ir kt.

Užpildykite žemiau esančią formą ir gaukite specialų pasiūlymą jūsų įmonei!