80 metų Konica Minolta įmonėje!

 

Joerg vis dar puikiai prisimena savo pirmąsias dienas su kompanijai: "aš pradėjau savo karjerą kaip pardavimų atstovas Konica Manheime. Pirmas dalykas, kurį aš padariau, tai buvo dalyvavimas 4 savaičių pardavimų mokymuose. Tai buvo geriausi mokymai kuriuose kadanors yra tekę dalyvauti: jie pakeitė mano gyvenimą.
Du mokymų vadovai su puikiais profesiniais įgūdžiais paliko neišdildomą įspūdi. Iškar žinojau, kad noriu taip pat gerai dirbti kaip ir jie. Todėl aš nusprendžiau sužinoti viską apie pardavimus ir tapti sėkmingu pardavimų atstovu. Po pusantrų metų mano svajonė išsipildė, ir aš turėjau progą pakeisti pardavimų mokymų departamentą. " Dabar Joerg tvarko visą Konica Minolta akademiją, kuri teikia geriausius mokymus vidaus kolegoms ir pardavimo partneriams.


Markus dirbo pardavimų mokymo ekspertu spausdinimo skyriuje, kol pats pradėjo kurti ir planuoti mokymus Konica Minolta  naujausių technologinių kūriniu workplace-Hub. Laimingi dalyviai ir prisidėjimas prie bendrų kompanijos laimėjimų – tai yra Markus ́ atsakymas, kai jo paklausė kokia yra sėkmės formulė, jis priduria: "mano komanda ir aš esame sėkmingi, jei mūsų dalyviai turi didelę naudą iš mokymų ir tie mokymai leidžia jiems tobulėti".

O kaip apie iššūkius? "Didžiausias iššūkis buvo sužinoti apie darbą tarpkultūrinėje aplinkoje, nes tai buvo pirmas kartas, kai man teko bendrauti ne tik su Vokietijos kolegomis, bet ir su Japonais". Nuolatinė kolegų parama, atvirumas ir komandos dvasia per labai trumpą laiką privertė jį įveikti visus iššūkius. "Buvau maloniai nustebintas visų savo kolegų iš įvairių šalių geranoriškumo, maloningumo, atvirumo ir profesionalumo", – sako Bernd. Kalbant apie jo 20 metų patirtį su Konica Minolta, jis priduria: "yra puikūs kolegos, parama iš mano vadybininkų, fantastiniai produktai, ir darbo aplinka, kuri leidžia man panaudoti savo žinias, plėsti ir praktiškai įgyvendinti idėjas. "

Kalbant apie vertybes, orientacija į klientą yra gyvenimo Konica Minolta vertė ir tai yra mūsų DNR. Wiebke ambicija yra "visada padėti ir remti, kiek įmanoma", susijusios su išorės ir vidaus žmonėmis, vadovų ir kolegų mokymų administracija kiekvieną dieną.

Taigi, koks receptas sėkmingo, 20 metų darbo Konica Minolta? Puikūs kolegos, parama iš vadovų, kokybiški produktai ir paslaugos, darbo aplinka, kuri leidžia žmonėms panaudoti savo žinias, idėjų generavimas ir jų įgyvendinimas praktikoje, nuolat besikeičianti, sudėtinga ir novatoriška aplinka... Tai tik keletas ingredientų, kurie suteikia puikias sąlygas augti ir tobūlėti šioje įmonėje.

Vienu sakiniu, ką Konica Minolta reiškia jums?

  • Bernd Scheibner: "Konica Minolta yra puiki kompanija, kuri siūlo malonią ir saugią darbo vieta, kur atsidavę darbuotojai atlieka savo darbą. Aš didžiuojuosi, kad esu Konica Minolta dalis. "
  • Wiebke Ostermeier: "Man, Konica Minolta yra novatoriška kompanija su vizija ir patikima, nuosekli kompanija."
  • Joerg Libal: "Darbovietė, kurioje galiu save realizuoti"
  • Markus Wagner: "Konica Minolta darbdavys, kuris davė man per pastaruosius 20 metų visas galimybes augti. Turiu stabilumo ir saugumo jausmą, ir aš visada turiu iššūkių, kurie mane augina. "