Etikečių vaidmuo rinkoje

Etikečių vaidmuo rinkoje

Etikečių vaidmuo rinkoje

Besikeičianti „Covid-19“ padėtis pateikė naujų ir precedento neturinčių iššūkių viso pasaulio ekonomikai, tačiau etikečių pramonė ir toliau užims svarbų vaidmenį pasaulinėje gamybos, tiekimo ir vartojimo grandinėje.
 


Iberijos nenutrūkstamų etikečių gamintojų asociacija „AIFEC“ sako, kad Etiketės yra viena iš būtiniausių dalių pasaulinėje prekių tiekimo grandinėje ir yra gyvybiškai svarbi informacijos perdavimo priemonė. Jas turi visos kasdienio vartojimo prekės, pavyzdžiui, maisto, gėrimų ir namų apyvokos prekės. Etiketės perteikia esminę informaciją, nurodo prekės dydį ar svorį, sudedamąsias dalis arba instrukcijas - etiketė yra labai svarbi prekės sudedamoji dalis
 

Etikečių spausdinimas COVID-19 metu

Etikečių spausdinimas COVID-19 metu

Koronaviruso įtaka etikečių spausdinimui

Atsisiųskite infografiką ir sužinokite, kokią įtaką etikečių spausdinimui padarė koronavirusas mūsų „AccurioLabel“ presams Europoje.

Atsisiųsti infografiką

COVID -19 krizės metu "Soabar" trigubai padidino skaitmeninių etikečių gamybą

Po „Covid-19“ protrūkio „Soabar“ daugiausia dėmesio etikečių spausdinimui skyrė farmacijos, higienos ir maisto sektoriams. „Matėme, kad skaitmeninių etikečių poreikis auga, ir jeigu ne „ Konica Minolta“ aparatai, mes niekaip nebūtume spėję aptarnauti visų savo klientų poreikio“, - sako generalinis „Soabar“ direktorius - Philas Achurchas.

Sužinokite daugiau apie „Soabar“ istoriją ir tai, kaip „Konica Minolta“ juos palaikė pradėjus gaminti skaitmenines etiketes.

Norite išbandyt skaitmeninių etikečių spausdinimą?

Norite išbandyt skaitmeninių etikečių spausdinimą?

Etikečių pavyzdžiai

Blizgus arba matinis lipnus popierius, YUPO, PET, PP, „AccurioLabel 230“ palaiko platų pagrindų sąrašą. Užsisakykite savo etikečių pavyzdžių rinkinį, kad pamatytumėte pagrindų pasirinkimą.

UŽSISAKYTI PAVYZDŽIŲ RINKINĮ

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230

Etikečių spausdinimas naudojant „AccurioLabel 230“

Skaitmeninių etikečių spausdinimo pranašumai yra aiškūs: greitas apsisukimas, nereikia formuoti plokštelių, didelis pelningumas, bei specialių įgūdžių nereikalaujantis personalas

Ar norėtumėte pamatyti „AccurioLabel 230“ gyvai? Užsisakykite DEMO su vienu iš mūsų ekspertų!

Užsisakykite įrenginio demonstraciją su mūsų ekspertais!

Vienas iš mūsų techninių ekspertų pademonstruos visus etikečių spausdinimo technologijos pranašumus ir daugybę privalumų, kuriuos ši technologija galėtų suteikti jūsų verslui.

Required form 'BEUBookDemoForm' does not exist.

Teksto laukeliai su * yra privalomi!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings