PERMĄSTYKITE DARBO PASAULĮ. IŠ NAUJO APIBRĖŽKITE IŠMANIĄ DARBO APLINKĄ.


Dėl technologinių, socialinių, aplinkosauginių ir kartų pokyčių mūsų darbo sąvoka iš esmės pasikeitė. Anksčiau darbas buvo „kur Jūs einate“, dabar darbas yra tai, ką darote - bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje, bet kokiu įrenginiu. Siekdamos neatsilikti nuo šios raidos ir užtikrinti darbuotojų įsitraukimą, efektyvumą ir produktyvumą, 45% organizacijų teigia, kad skaitmeninė transformacija yra svarbiausias jų organizacijos prioritetas. ¹

 

  • Pereinama nuo popierinių prie elektroninių dokumentų ir kuriamos skaitmenines darbo eigos.
  • Pereinama nuo valdymo vietoje prie SaaS ir debesijos platformų, talpinamų duomenų centruose.
  • Suteikiama galimybė savo virtualiems darbuotojams naudotis naujomis technologijomis - mobiliaisiais įrenginiais ir skaitmeninėmis bendradarbiavimo priemonėmis.
  • Išlaisvinama duomenų ir analizės galia, skatinanti Jūsų verslą judėti į priekį.

 

Bendradarbiaudami su Jumis sukursime Jūsų organizacijai tinkamą išmaniąją darbo aplinką. Tokią, kuri Jūsų organizaciją perkeltų į kitą skaitmeninės brandos lygį. Suteikia Jums kontrolę. Padeda lengvai prisitaikyti prie pokyčių ir įveikti naujus iššūkius. Padeda žmonėms atlikti darbą jiems tinkamiausiu būdu. Be to, galėsite įgyvendinti naujas idėjas, kurios bus naudingos Jūsų klientams, verslui ir visai visuomenei.

SVEIKI ATVYKĘ Į IŠMANIĄJĄ DARBO APLINKĄ

Kai I.T. veikia taip, kaip turi veikti, galite drąsiai valdyti savo verslą pagal savo poreikius. Lankstumas dirbant bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Ir įrankiai, leidžiantys padidinti produktyvumą, žinant, kad Jūsų darbo vieta yra saugi. Su partneriu, kuris pritaiko holistinius skaitmeninės darbo vietos sprendimus, galite plėstis ir kilti aukščiau. When I.T. works, WORK IT.

Jūsų pagrindiniai privalumai


Išmanioji darbo aplinka keičia Jūsų verslo veikimo sąlygas. Ji iš naujo apibrėžia, kaip Jūs ir Jūsų komanda dirbate individualiai ir bendradarbiaudami, ir suteikia daugybę privalumų, įskaitant:

MobilumasDarbuotojai gali saugiai dirbti bet kur ir bet kada

PlečiamumasPlėskite savo darbo aplinką kartu su verslo plėtra

ProduktyvumasAutomatizavus procesus ir palengvinus darbuotojų prieigą prie reikalingų sistemų, jie galės geriau ir greičiau atlikti darbą.

Žvilgsnis į mūsų sprendimus

Manome, kad darbo pasaulį sudaro trys ramsčiai: žmonės, erdvės ir technologijos. Pernelyg dažnai šie ramsčiai traktuojami kaip atskiri vienetai. Todėl mūsų vizija - sujungti Jūsų žmones, erdves ir technologijas, kad sukurtume tikrą skaitmeninę darbo vietą.

Žingsnis po žingsnio padedame Jūsų organizacijai kiekviename skaitmeninės brandos kelionės etape:

  • Perėjimas nuo popierinių dokumentų prie skaitmeninių - saugesnis ir tvaresnis informacijos saugojimas bei lengvesnė prieiga darbuotojams bet kokioje darbo aplinkoje.
  • Suteikite galimybę dirbti nepriklausomai nuo vietos, naudodami saugius, valdomus debesijos ir mobiliuosius IT sprendimus.
  • Integruokite daugiau duomenų ir įžvalgų į verslo sprendimų priėmimą.

 

Mūsų platus technologijų, paslaugų, sprendimų ir konsultavimo patirties portfelis padeda integruoti techninę įrangą, programinę įrangą, skaitmeninius įrankius, debesijos platformas ir kitus pajėgumus, kurie padės įgyvendinti Jūsų transformaciją jums tinkamu tempu.

Be to, juos papildysime saugumo funkcijomis, kad apsisaugotume nuo kibernetinių grėsmių. Atsparumo parinktys ir nuotolinis arba vietoje teikiamas palaikymas padės maksimaliai padidinti veikimo trukmę.

Susipažinkite su mūsų paslaugomis

6 svarbios priežastys, kodėl Konica Minolta yra Jūsų pasirinktas partneris

Mūsų sėkmingų transformacijos projektų patirtis reiškia, kad galite pasikliauti, jog Jūsų organizacijai tai pavyks. Padėdami klientams jų transformacijos kelyje, mes patys vykdome savo pačių transformaciją - nuo spausdinimo įrangos tiekėjo iki holistinių skaitmeninių darbo vietų sprendimų tiekėjo.

Sužinokite, kaip mūsų išmanioji prijungtoji darbo vieta gali padėti Jūsų verslui.

Žinome, kad kiekviena organizacija yra unikali, todėl kiekvienas bendradarbiavimas prasideda nuo pokalbio. Esame pasirengę išklausyti, todėl susisiekite su mumis šiandien.