Europos Partnerių Programa

Stiprinkite savo kompetenciją ir profesionalumą bendradarbiaudami su pasaulinė įmone - Konica Minolta Baltia

Mūsų partnerių vertė

Mums svarbu, kad mūsų partneriai išlaikytų savo įmonės tapatybę. Kiekvienas verslas yra kitoks ir turi savo unikalius sėkmės veiksnius, kurie yra unikalūs jiems. Ar partneris turi specializuotą patirtį konkrečioje srityje, ar jų stiprumas yra žinių ir produktų plotis, tuo Konica Minolta mes sveikiname įvairovę ir pripažįsta, kad yra skirtingi, yra viena iš stipriųjų bet kokio verslo.

Pagrindinės mūsų partnerių programos vertybės yra šios:

  • Atvirumas
  • Abipusė partnerystė
  • Įgūdžiai ir technologinės žinios
  • Lojalumas ir įsipareigojimas
  • Pardavimo našumas


Mūsų "Konica Minolta" partnerių programa yra paprasta, sąžininga ir skaidri. Partneriai turi pagrindinį mūsų bendros partnerystės lygį ir naudą, prisiimdami sau tam skirtus reikalavimus kiekvienam partnerystės lygiui. Partnerių būsena priklauso nuo daug kriterijų, o ne nuo nė vieno. Tai leidžia partneriams vystiti savo įdėjas, o ne formuoti savo verslą, kad įtiktų mums.
 

Įmonės vertybės

Konica Minolta yra pasaulinis prekinis ženklas, kuris atstovauja:

  • Techninė ekspertizė
  • Galingos naujovės
  • Ambicingas tvarumas
 

Tai vertybės, kuriomis mes gyvename ir kvėpuojame, taip pat, norėtume jas taikyti dirbant su mūsų partneriais, nes būtent tai ir paskatino mus sukurti partnerių programą.

Esame įsipareigoję remti jūsų verslo augimą ir plėtoti tvarią partnerystę su realistiškais tikslais ir pelningos naudos, pavyzdžiui, priemokų mokėjimą, kai tikslai buvo pasiekti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įvykdyti reikalavimus, aiškiai apibrėžtus kaip šios programos dalis.
 

Norėdami padėti jums pagerinti savo žinias ir praktinę patirtį, galite dalyvauti įgūdžių ugdymo programose.
 

Partnerystės lygiai

Esame suinteresuoti mūsų partneriais ir jų verslu. Užuot nustatę partnerystės lygį vien pagal apyvartą su mumis, mes nustatėme keletą kriterijų, kurie gali pagerinti partnerio statusą. Kitaip tariant, mes pritaikome partnerių verslo modelį.

Kuo daugiau kriterijų atliks partnerio verslas, tuo aukštesnis bus jūsų partnerystės lygis, tuo pačiu daugiau naudos gaus partneris.

"Konica Minolta" partnerių programa yra abipusiškai naudingas ryšys. Mes įsipareigojome remti partnerių verslo augimą, kad mes augtume kartu.

Partnership Levels
 

Privalumai

Kurdami partnerių programą, mes stengėmės užtikrinti, kad mūsų partneriams būtų suteikta tam tikrų pranašumų, kai prisijungiama prie partnerių programos.

Aiškūs ir trumpi pasiekimai bei nauda

Bendri tikslai, abipusiai sutarti kiekvienų metų pradžioje, vykdant bendrą verslo planą, skirtą remti partnerių verslo augimą.

Maksimalus verslo matomumas.  BūvimasKonica Minolta "kur nusipirkti" Finder mūsų šalies tinklapyje. Tai reiškia, kad Klientai, kurie ieško Konica Minolta produktų svetainėje, bus nukreipti į jūsų verslą.

Įgūdžiai ir žinių augimas: mūsų partneriai gali pasinaudoti Konica Minolta mokymo kursuose, kurie priklauso nuo partnerystės lygio, gali būti teikiama nemokamai.

Įgūdžių ir žinių sertifikavimas, siekiant pasiūlyti modernų produktą ir sprendimus iš Konica Minolta.
 

Sertifikatai

Daugeliui mūsų produktų ir sprendimų reikia specialių įgūdžių ir žinių, todėl reikia didesnio mūsų partnerių įsipareigojimo.

Tam, kad galutiniams vartotojams būtų suteikta daugiau žinių tose srityse, siūlome daug sertifikatų partneriams, kurie įgijo specialių žinių tam tikroje konkrečioje srityje ar produktų asortimente. Po to, kai vyksta papildomas mokymas ir atitinka tam tikras sąlygas, kurios tikrina jų patirtį, partneriai gali reklamuoti savo sertifikavimą.

Nominuotas kontaktas kiekvienoje verslo srityje vyks per eilę mokymo kursų įgyti visas žinias ir patirtį. Konica Minolta partneriai, kurie dalyvauja mūsų produktų sertifikavimo procese, gali gauti išplėstinį išmokų rinkinį, pavyzdžiui, papildomą mokymą ir specializuotą pagalbą.

Prašome kreiptis į savo vietinės šalies interneto svetainėje nurodytą informaciją, kurie sertifikatai yra prieinami jūsų vietovėje.
 

Gaukite partnerių programos brošiūrą dabar, informacijai gauti

Partnerių programos brošiūra